خانه » پید ورتس (PaidVerts) » آموزش PaidVerts » آموزش PaidVerts – قدم دوم

آموزش PaidVerts – قدم دوم

هر گروه چقدر درآمد داره ؟؟؟

برای اینکار باید به انجمن / forum سایت Paiderts برید . برای اینکار ، در ستون سمت راست ، دومین گزینه از پاینن گزینه انجمن کلیک کنید . در صفحه جدید دوباره روی گزینه دیدن انجمن ، کلیک کنید تا وارد بشید.
برای راحتی شما لینک انجمن اینجا می گذارم : https://www.mytrafficvalue.com/forum/news.html

توجه : همونطور که دقت کردید ، سایت جدید آدرسش فرق داره اما در اصل مای ترافیک و پیدورتس هر دو یکی هستند و انجمن در مای ترافیک برای هر دو یکی هست !
در این سایت هم ، در ستون سمت چپ پایین ، گزینه انجمن / Forum بزنید وارد انجمن و سپس قسمت تازه ها / news شوید .

حب برای آشنایی با ظاهر قسمت مورد نظر ما به این عکس دقت کنید :

اگه با سایت Paidverts کار کرده باشید و با آموزش گام به گام جلو رفته باشید ، دریافتید که تبلیغات این سایت در وافع توسط کاربران سایت ارائه می شه . وقتی شما برای دریافت BAP بیشتر تبلیغ می خرید ، روز بعد این تبلیغ به سایر اعضا نشون داده میشه .
پس کاملا منطقی هست که :
درآمد دریافتی شما روز به روز تفاوت داشته باشه ، شانس یک روز دیروزش تبلیغ زیادی حریده شده باشه توسط کاربرا یک روز هم می بینی کمتر !

البته، اینکار واقعا به نفع سایت و کاربراست و تضمین کننده ی ادامه ی مسیر بیشتر سایت هست . چون پول تبلیغاتشو نقدا از کاربرا دریافت می کنه و لازم نیست مثل سایر سایت های کلیکی هر 6 ماه صبر کنه پول شو با دردسر وصول کنه ، برای همین مدت زمان پرداحتی هاش هم کمه !

چون درآمد دریافتی در سایت Paidverts روز به روز متفاوته ، بنابراین مدیریت سایت جناب JO به صورت روزانه گزارش می ده. در اون لینک توجه کنید، برای هر روز یک تاپیک جدا باز می کنه .

حالا تاپیک یکی از روزها رو باز کنید و کمی اسکرول کنید بیاید پایین. با شکل زیر مواجه می شوید :

در واقع یک جدوله، با سطر و ستون ، منتها کمی بی نظمه و باید به صورت چشمی در نظر بگیرید D-:

1. BAP Group :
گروه بندی در سایت Paidverts بر اساس مقدار BAP هستی که شما دارید . گروه حودتونو پیدا کنید !
البته توجه کنید ، در شماره بندی گروه ردیف اول محسوب نمیشه و گروه یک از 1600 BAP شروع میشه !!!

2. Percent * 100 :
درصد ، همانطور که قبلا گفتم و اگه دقت می کردید ، تبلیغات این سایت از طریق حریداری شدن تبلیغ توسط اعضاست . ممکنه مثلا امروز به ارزش 1000 دلار جمعا تبلیغ خریداری شده باشه ، درصدی که هر گروه بدست میاره اینجا نوشته .
توجه کنید گفتم درصد درآمد گروه نه شما ، اوکی ؟؟؟

3. Dollar Value :
ارزش دلاری ، در شماره قبلی درصد درآمد گروه نشون میداد در این قسمت ارزش دلاری که نصیب تمام اعضای حاظر در اون گروه میشه ، نشون میده .

4. Participant :
مشترکان ؛ تعداد اعضای هر گروه نشون میده

5. Ads Per User :
تبلیغ به ازای هر نفر ؛ تا اینجا درآمد یک گروه و تعدا اعضا مشخص شد . با یک تقسیم ساده درآمد هر نفر در آون گروه مشحص میشه که در این قسمت نشون داده میشه .
توجه کنید ، شماره های قبلی برای آشنایی شما با اصول کار بود اما لازم نیست هر روز چک کنیدشون ، تنها همین شماره 5 کفایت میکنه تا مشحص بشه هر نفر چقدر درآمد داشته !
در آمد به دلار نوشته شده !!!

استراتژی تکمیلی :

در مطلب قبل استراتژی کار با سایت توضیح دادم، الان می حوام کمی باز ترش کنم .

قدم اول : تعیین گروه هدف
 خالا که فهمیدید هر گروه چقدر درآمد روزانه داره، پس برای حودتون یک هدف تعیین کنید: مثلا گروه 6.

قدم دوم : تعیین کف و سقف جداقل نیاز
مثلا گروه 6 حداقل 180 هزار و حداکثر 360 هزار BAP نیاز داره . با توجه به اینکه با هر 1 دلار خرید تبلیغ شما 3100 BAP بدست می آوردید، با یک تقسیم حیلی ساده، بدست میاد جداقل 58 و حداکثر 116 دلار نیازه .

قدم سوم : هزینه ابتدایی یا حق عضویت در گروه 
این پولیه که شما اول خرج می کنید تا در گروه مورد نظر وارد بشید ، مثلا همون 58 دلار که وارد گروه 6 می شوید .
توجه : این پول حق عضویته پس دیگه کاریش نداریم وقتی خرج شد دیگه فراموشش کنید و اصلا به فکر باز گرداندنش نباشید چون شما قراره در گروه مثلا 6 باقی بمونید، پس هزینه ابتدایی / حق عضویت در گروه بعد از خرج کردن فراموش کنید !!!

قدم چهارم : کسب درآمد با هزینه ثانویه
بسیار حب ، تا الان شما شرایط شروع به کار محیا کردید، از الان به بعد شروع به کسب درآمد می کنیم. برای کسب درآمد باید دوباره BAP بخرید. شما با خرج 1 دلار 3100 BAP بدست میارید که معادل 1.55 دلار میشه .
یعنی در هر 1 دلار شما 55 سنت سود می کنید !
پس، برای کار و کسب درآمد از الان به بعد، هرچقدر که خواستید واریز به سایت کنید و با 55% سود باز پس بگیرید . در هزینه ثانویه مهم نیست چقدر خرج می کنید چه یک دلار چه هزار دلار.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*