خانه » نئوباکس (NeoBux) » بهترین استراتژی ها در نئوباکس » بهترین استراتژی جهت افزایش درامد در نئوباکس (NeoBux)

بهترین استراتژی جهت افزایش درامد در نئوباکس (NeoBux)

این مطلب یعنی این استراتژی فکر کنم مهمترین بخش باشه برای شما دوستان، توی این مطلب چی می خوام بگم؟

اینجا می خوام تجربه ی کاری خودم از اولین روز ثبت نام در سایت نئوباکس،بهترین مراحل و کارهایی که تجربه کردم برای افزایش درآمدم و بهتریناستراتژی جهت افزایش درامد در نئوباکس رو براتون بنویسم .

ببینید دوستان، همان طور که می دونید، چندین میلیون نفر در سایت نئوباکس در حال فعالیت هستند و هر کسی برای رسیدن به درآمد بالا، مطمئنا راه های خیلی زیادی رو امتحان کرده و در خیلی از مراحل تلاشش بیهوده بوده .

بعضی از شماها هم فکر می کنید که فقط بریم توی نئوباکس چند تا زیر مجموعه بگیریم و 10 دقیقه در روز هم وقت بذاریم، سر ماه هم چند میلیون بیاد توی حسابمون، درسته ؟

این درسته ولی به شرطی که راه صحیح رو پیش بگیرید و اگه اشتباه کوچکی بکنید، به این پول نمی رسید و شاید هم برسید ولی در مدت زمان خیلی خیلی طولانی .

من هم مثل یکی از اعضای سایت نئوباکس ، تا امروز راه های خیلی زیادی رو امتحان کردم و خیلی هاشون بدون نتیجه بوده، البته ضرری نکردم ولی سودی هم نکردم .

و درنهایت به یک استراتژی بسیار خوب رسیدم،
انصافا خیلی خوب بوده از روزی که این استراتژی رو برای افزایش درآمدم درنظر گرفتم، هر روز چندین دلار داره به حسابم میاد، فقط با روزی 10 دقیقه وقت گذاشتن .

حالا توی این مطلب می خوام این استراتژی رو برای شما هم بنویسم که استفاده کنید و در کمترین زمان به بیشترین درآمد برسید .

در واقع با عملی کردن این استراتژی، شما از روزی صفر دلار به روزی 30 الی 40 دلار می رسید، بدون هیچ سرمایه گذاری و بدون اینکه حتی یک تومان از جیب تان پول بدین .

قبل از اینکه بنویسم ، یک خواهشی ازتون دارم و بسیار هم مهم هست :

بعد از اینکه این استراتژی رو خوندی، اگه دیدی با روحیاتت سازگار نیست و حال و حوصله ی خوبی نسبت بهش نداری، از همین الان بی خیال نئوباکس و پول درآوردن باشید و موس رو ببرید گوشه بالا سمت راست این صفحه و روی ضربدر قرمزی که می بینید کلیک کنید و ببندین و خیال خودتون رو راحت کنید .

ولی اگه صبر و حوصله داری و می تونی به این استراتژی اعتماد کنی و دوست داری با 10 دقیقه کار چند میلیون پول دربیاری و انصافا می تونی روزی 10 دقیقه وقت بذاری، ادامه بده تا به هدف زیبات برسی.

خوب بگذریم، من این استراتژی رو توی 9 مرحله مینویسم که بخوبی بتونید عملیش کنید و خیلی زود به هدف تون برسید .

مرحله اول : صبر و حوصله و کلیک کردن به مدت یک ماه 

از روزی که شما توی نئوباکس ثبت نام می کنید باید تقریبا به مدت یک ماه، هر روز هر چی آگهی میاد توی حساب تون رو کلیک کنید، فراموش نشه که توی این یک ماه، هر زمان که به اینترنت دسترسی داشتین و هر زمان که وقت داشتین، روزی چند بار به حساب تون سر بزنید چون بعضی مواقع براتون یک سری آگهی میاد که اگه روشون کلیک نکنید می پره .

پس فراموش نشه که توی این یک ماه هر روز و هر زمان که رسیدین روزی هر چند باری که می شد کلیک کنید، کلیک کنید و کلیک کنید، هر روز کلیک کنید، هر روز کلیک کنید ، دقیقا کاری که من روزهای اول کردم .

توی این مرحله باید خیلی صبور و امیدوار باشید، شما تا یک ماه که آگهی ها رو کلیک کنید، در طول این یک ماه، تقریبا 1 دلار پول میاد و انصافا نذارید حتی یک دونه آگهی از زیر دست تون در بره، همشو کلیک کنید .

البته اگه یه خورده زبان انگلیسی تون خوب باشه و بتونید مینی جاب کار کنید، ممکنه کمتر از یک ماه به این 1 دلار برسید. البته به 0.6 هم که برسید و اگه دیدین صبر ندارید حتما ریفرال اجاره کنید 3 تا دونه.

اگه صبر و حوصله نداری، همین الان بیخیال شو و وقت خودت رو نگیر، ولی اگه هدفت برات مهمه و می خوای به درآمد ثابت چند میلیون در ماه برسی، پس صبر داشته باش و کلیک کن، کلیک کن و کلیک کن .

نکته اینکه:
اگر کسی صبر و حوصله نداره می تونه یک مقدار پول اولش سرمایه گذاری کنه، تقریبا 5 الی 10 دلار، که دیگه این یک ماه این همه چشم انتظار نمی مونه و بتونه با این 10 دلار کلی کارهاش رو پیش ببره. گذاشتن این 10 دلار هیچ کاری نمی کنه، فقط اینکه شما رو زودتر به هدفتون یعنی درآمد میلیونی می رسونه و اگه صبر و حوصله دارید بهتره پول نذارید و فقط کلیک کنید، این نکته رو گفتم برای اونهایی که نمی تونند صبر کنند .

 

مرحله دوم : انتقال پول از Main balance به Rental balance

وقتی به یک دلار رسیدین، این یک دلار در واقع توی Main Balance یا همون حساب اصلی شما هست، برای خرید ریفرال، باید این یک دلار رو به Rental balance انتقال بدین، یادتون نره، برای خرید ریفرال و ارتقا عضویت و یا هر خرید دیگه ای، باید پول از حساب اصلی (Main Balance) به Rental Balance بره و از اونجا استفاده کنید، یا اینکه مستقیم رنتال بالانس رو با حساب بانکی تون شارژ کنید. (البته اگه صبرتون زیاد نبود، نیازی نیست به یک دلار برسید، به 0.6 که رسید می تونید کار انتقال رو انجام بدین).

چطوری این انتقال رو انجام بدین ؟

در قسمت سمت راست حساب تون، یک گزینه ای داره به نام Rental balance و کنار همین رنتال بالانس، یک علامت + وجود داره و شما با کلیک کردن روی این علامت می تونید به صفحه ی انتقال پول به Rental balance وارد بشید، تصویر زیر رو ببینید :

 


 

روی علامت + کنار رنتال بالانس که کلیک می کنید، یک صفحه ی جدید باز می شه شبیه تصویر زیر و می گه از کجا می خوای پول به این حساب بریزید؟

 


 

همون طور که می بینید، چند گزینه داره به نام های Main balance و Paypal و Payza و Neteller . یعنی شما می تونید از این 4 تا جا یا از این 4 تا حساب، به rental balance پول انتقال بدین،Paypal و Payza و Neteller ، در واقع حساب های بانکی شما هستند، این برای اون هایی هست که صبر و حوصله ندارند و باید از حساب بانکی شون پول انتقال بدن .
و یک گزینه دیگه وجود داره به نام Main Balance ، این همون حساب اصلی شما هست که هر چی کلیک کردین، پولش رفته توی این حساب و حالا می تونید این آقای main balance رو کلیک کنید و پولی که توی main Balance هست رو به Rental balance انتقال بدین. الیته وقتی روش کلیک کنید یک صفحه دیگه باز می شه که می گه چقدر می خوای انتقال بدی؟ مبلغ رو انتخاب می کنید و تایید رو می زنید و کار تمام می شه، به همین راحتی، در واقع شما مبلغ یک دلار رو انتخاب می کنید و الان شما یک دلار پول توی rental balace دارید و می تونید با این مبلغ خرید کنید و یا زیرمجموعه یا همون referral اجاره کنید .

مرحله سوم : اجاره کردن زیرمجموعه یا Rented Referral

حالا یک دلار پول توی rental balance هست و می تونید باهاش ریفرال اجاره کنید، هر بار که می خواهید ریفرال اجاره کنید باید اول پول انتقال بدین بعد اجاره کنید، چون برای خرید ریفرال و یا خرید و ارتقاع عضویت، سیستم فقط از Rental balance می تونه پول برداره .

بعضی از دوستان شاید صبر نداشته باشند یک ماه کلیک کنند تا برسن به این یک دلار و بخوان خیلی زودتر از یک ماه و تعداد ریفرال بیشتری اجاره کنند، چاره چیه ؟

شما که صبر ندارید، باید از حساب Paypal یا Payza یا Netteler که دارید، چند دلاری پول به Rental balance انتقال بدین، همون طور که دیدین توی صفحه ی انتقال پول، لینک این حساب ها هم وجود داره و به جای main balance می تونید این حساب ها رو انتخاب کنید و از این حساب ها انتقال بدین. (در مطالب بعدی در مورد این حساب ها کامل توضیح میدم).

خوب همون طور که می دونید، قیمت خرید هر ریفرال اجاره ای یا رنتد ریفرال 0.2 دلار هست و حداقل تعداد ریفرالی که شما می تونید اجاره کنید 3 تا دونه هست، کلا بسته های چند تایی داره، مثل 3 تایی، 5 تایی، 10 تایی، 20 تایی، 30 تایی، تا 100 تایی.

وقتی تو حساب تون رو گزینه ی Rent Referral کلیک کنید، این بسته ها رو می تونید بینید و به اندازه ی پول تون، بسته ی مورد نظر رو انتخاب کنید .

همان طور که گفتم، قیمت هر ریفرال 0.2 هست و شما با یک دلار می تونید 5 تا ریفرال بخرید، ولی شما این کار رو نکنید و فقط 3 تا ریفرال برای بار اول اجاره کنید و بذارید مبلغ 0.4 دلار توی حساب تون بمونه .

چرا اینقدر بذارید توی حسابتون بمونه ؟

چون از روزی که ریفرال ها رو اجاره می کنید، در واقع برای یک ماه اجاره کرده اید به مبلغ 0.2 دلار برای هر کدام، ممکنه بعد از چند روز این ریفرال ها به هر دلیلی کار نکنند و وقت نداشته باشند بیان کلیک کنند و شما وقتی می بینید یک ریفرال برای چند روزی کار نمی کنه، می تونید با یک ریفرالی که فعال هست عوضش کنید و هزینه تعویضشم برای هر یک دونه ریفرال می شه 0.07 دلار.

یادتون نره که این ریفرال ها که اجاره می کنید مثل خودتون انسان هستند و عضو سایت نئوباکس هستند ولی چون زیر مجموعه ی کسی نیستند، سایت اینا رو می ده اجاره و یک پولی برای خودش می گیره و خوو ریفرالها هم نمی دونند که به صورت اجاره ای زیرمجموعه ی یک نفر مثل شما یا من هستند .

هر زمان که شما این 3 تا دونه ریفرال رو اجاره کردین، در قسمت حساب تون، یک گزینه داره به نام Rented referral ، وقتی روی این گزینه کلیک کنید ، صفحه ی اطلاعات ریفرال هاتون میاد و اونجا دقیق می نویسه که این ریفرال از چه روزی اجاره شده و تا چه روزی مهلتش تموم می شه و روزی چند تا کلیک زده، بالای همین صفحه که اطلاعات ریفرال ها هست، یه گزینه ای وجود داره به نام Aoutopay ، تصویر زیر رو ببینید، این تصویر صفحه ریفرال های منه، گزینه ی Aoutopay رو هم با یک فلش مشخص کردم و فعال هم هست .

شما باید از روزی که ریفرال می گیرید، این گزینه ی Aouto pay رو روی Enable بذارید، درواقع دوتا گزینه داره، یکیش Enable هست یعنی روشن، و یکیش Disable هست یعنی خاموش و شما باید روی روشن بذارید ش.

 


 

آتوی پی ( AutoPay ) یعنی چی و برای چه کاریه ؟

اگه شما Autopay رو روشن یا همون Enable کنید، هر ریفرال که کلیک بزنه، خود سیستم به طور اتومات، میگه که این ریفرال فعاله و یک روز دیگه اجارش رو تمدید کن و برای یک روز مبلغ 0.0057 از حساب تون کم می کنه، در واقع اگه آتوپی روشن باشه، شما مبلغ تمدید اجاره برای اون ریفرال هایی که دارید رو با 15% تخفیف می گیرید و سیستم از همون مبلغی که توی رنتال بالانس اضافه دارید کم می کنه و مدت اجاره را بیشتر می کنه .حالا شما 3 تا ریفرال دارید و هر ریفرال معمولا 4 تا کلیک در روز می زنه و به ازای هر کلیک ، میلغ 0.005 میاد توی حساب شما، چون عضویت شما فعلا استاندارد هست، فعلا به ازای هر کلیک 0.005 میاد توی حساب تون، ولی وقتی حساب تون طلایی بشه، برای هر کلیک که ریفرال های اجاره ای می زنند 0.01 دلار میاد توی حساب تون و فراموش نشه که این ریفرال ها ممکنه یک روز مثلا یکی شون کلیک نکنه و یا کمتر از 4 تا کلیک کنه، ولی براساس تجربه من، شما در نظر بگیرید که هر ریفرال روزی 2 تا کلیک می زنه، پس حسابتون اینطوری می شه :

3 تا ریفرال دارید، هر کدام روزی به طور میانگین 2 تا کلیک می زنند و به ازای هر کلیک 0.005 دلار میاد توی حساب تون :
3*2=6 click
6*0.005=0.03 per day
0.03*30 = 0.9 per month
پس با این 3 تا ریفرال، حداقل روزی 0.03 دلار و ماهی 0.9 دلار به حسابتون میاد و 1 دلار هم دوباره خودتون کار می کنید، تقریبا می رسه تا نزدیک 2 دلار .
لطفا اگه می خوای زود به هدفت برسی، فعلا از حسابت پول برندار و با این 2 دلار حالا می تونید 10 تا ریفرال دیگه اجاره کنید.

مرحله چهارم : ادامه ی اجاره کردن ریفرال ها به طور پیوسته

حالا دیگه حساب کار اومده توی دستتون و هی موجودی حساب تون روز به روز بیشتر می شه و برای 15 روز بعدی دوباره می تونید 10 تا ریفرال دیگه بگیرید و همین طور چون تعداد ریفرال ها میره بالا، در واقع درآمد شما میره بالا و شما می تونید، زودتر دسته ی بعدی ریفرال ها رو اجاره کنید .

همین طوری ادامه بدین، ادامه بدین و ادامه بدین، مثلا بعد از 2 الی 3 ماه به یه جایی می رسید که می تونید هر 7 روز یک بار تقریبا 10 الی 50 تا ریفرال اجاره کنید .

همینطور ادامه بدین به اجاره کردن ریفرال، هر چی در میارید فقط باهاش ریفرال اجاره کنید .

در حالت عضویت استاندارد، شما می تونید تا 300 ریفرال اجاره کنید، پس این کار رو همین طوری ادامه بدین تا به 300 ریفرال برسید، فکر کنم به 4 الی 5 ماه نکشه که بتونید این 300 تا ریفرال رو بخرید .

خوب دوستانی که می خوان ببینند، این سایت بهشون پول میده یا نه می تونند در طول این مدت ، یک بار یک امتحان کنند و پول بگیرند و حداقل پولی هم که سایت میده 2 دلار هست، یک بار برای امتحان 2 دلار پول بگیرید ولی دیگه نگیرید، نگران نباشید این سایت مطمئنه و من تا حالا پول زیادی ازش گرفتم ، برای گرفتن پول هم در مطالب آینده کامل توضیح داده ام .

خوب حالا شما بعد از چند ماه 300 تا ریفرال دارید و عضویت تون هم فعلا استاندارد هست، حالا توی این موقعیت چقدر درامد دارید؟

300 تا ریفرال به طور میانگین روزی 2 تا کلیک بزنند و به ازای هر کلیک 0.005 دلار میاد توی حساب تون:

300*2= 600 click per day
600*0.005= 3 Dollars per day
3*30= 90 Dollars per Month

پس دیدین خیلی راحت بعد از چند ماه بدون اینکه یک تومان از جیب تان پول بذارید، ماهی حداقل 90 دلار فقط از ریفرال های اجاره ای می تونید در بیارید با روزی 10 دقیقه وقت گذاشتن و کلیک کردن روی آگهی ها.

ممکنه ریفرال مستقیم هم بگیرید، و همچنین خودتون هم دارید هر روز کلیک می کنید، هز از گاهی ممکنه که ریفرال های اجاره ای بیشتر کلیک کنند و این مبلغ به بالای 100 دلار برسه ، که یه مقداریش رو آتو پی کم می کنه یا اجاره ماهیانه که چون اتوپی فعال هست، اون چیزی نمی شه .

پس الان شما 300 تا ریفرال دارید با ماهی بین 90 الی 100 دلار درآمد.

یادتون نره دوستان ، اگه یک روز شما آگهی هاتون رو کلیک نکنید، روز بعد نمی تونید از ریفرال ها سودی کنید، این قانون سایت هست.
و نکته مهمتر اینکه : از روزی که ریفرال می گیرید، سعی کنید هر روز در یک ساعت مشخص که می دونید وقت تون آزاده آگهی هاتون رو کلیک کنید .

مرحله پنجم: ارتقا عضویت از استاندارد به طلایی یا همون Golden

خوب شما تا مرحله چهارم 300 تا ریفرال را گرفتید و تقریبا ماهی تا 100 دلار هم درامد دارید، حالا وقتشه که با درآمد ماه اول، عضویت تون رو از حالت استاندارد به حالت طلایی تبدیل کنید .

عضویت Golden یا همون طلایی، قیمتش 90 دلار هست و شما باید 90 دلار توی حساب داشته باشید که بتونید ارتقا عضویت بدین .

خوب اگر عضویت تون از استاندارد به طلایی تبدیل بشه، چه اتفاقی میافته ؟

در حالت استاندارد دیدیم که به ازای هر کلیک از جانب ریفرال ها ، مبلغ 0.005 دلار به حساب شما واریز می شد، ولی در حالت طلایی این مبلغ دو برابر می شه ، یعنی به ازای هر کلیک از جانب ریفرال ها ، مبلغ 0.01 دلار به حساب شما میاد .

یعنی اگه 300 ریفرال اجاره ای داشته باشید و هر کدام به طور میانگین روزی 2 تا کلیک بزنند ، و به ازای هر کلیک هم 0.01 به حساب شما بیاد ، تقریبا ماهی 180 دلار میاد به حساب تون، این یعنی بعد از یک ماه، درآمد تون دو برابر می شه .

300 referal*2 click per day= 600 click per day
600 click*0.01= 6 Dollars Per day
6*30= 180 Dollars per month

خوب حالا شما ماهی 180 دلار درآمد دارید و فرض می کنیم که 40 دلارش هم به دلیل اتوپی ازتون کم میشه و خالص تقریبا ماهی 140 دلار براتون می مونه .

مرحله ششم: شروع مجدد به اجاره کردن ریفرال ها 

شما الان در حالت طلایی هستید و 300 تا هم ریفرال دارید و نکته اینکه، در حالت طلایی شما می تونید تا 2000 تا ریفرال اجاره کنید و توی این مرحله دیگه هر ماه بالای 100 دلار میاد توی حساب تون و هر 7 روز یک بار می تونید ریفرال اجاره کنید، مثلا هر 7 روز می تونید 30 الی 50 تا ریفرال اجاره کنید، چون پولش رو دارید .همین طور ادامه می دین به اجاره کردن ریفرال، هر چی درمیارید باهاش ریفرال اجاره کنید تا ریفرال هاتون برسه به 2000 تا .

حالا وقتی ریفرال هاتون رسید به 2000 تا و عضویت تون هم طلایی بود، درآمد شما به صورت زیر می شه .

شما 2000 تا ریفرال دارید، هر ریفرال به طور میانگین روزی 2 تا کلیک می زنه و به ازای هر کلیک 0.01 دلار به حساب شما میاد.

2000*2=4000 click per day
4000*0.01=40 dollars per day
40*30= 1200 Dollars per month

پس در این مرحله شما الان ماهی 1200 دلار درآمد دارید، یعنی روزی 40 دلار و به راحتی هم می تونید هزینه ی اجاره ی ماهیانه را بدین و هم ماهی حداقل 500 الی 700 دلار بریزید توی حساب شخصی تون که بعدا راهش رو بهتون می گم.

دیدین که خیلی راحت کمتر از یک سال، دارید ماهی حداقل 500 الی 700 دلار برداشت می کنید .
حالا صبر کنید، خیلی بیشتر از این ها می تونید بردارید. فعلا پول برداشت نکنید تا به مرحله بعدی بریم .

 

مرحله هفتم: تغییر عضویت از حالت طلائی به حالت ثابت یا Ultimate

خوب شما الان دیگه 2000 تا ریفرال دارید، عضویت تون هم طلایی هست، هر ماهی هم بالای 1000 دلار درآمد دارید، حالا وقتشه که عضویت تون رو به حالت ثابت تبدیل کنید .

برای خرید عضویت ثابت هم باید 890 دلار بدین ، که این پول رو هم توی حساب تون دارید و خیلی راحت می تونید بخرید .

وقتی عضویت تون ثابت بشه، شما می تونید تا سقف 4000 تا ریفرال اجاره کنید و به ازای هر کلیک از جانب ریفرال ها، همون 0.01 دلار میاد به حساب تون و برای بعضی از کلیک هاشون 0.02 میاد به حساب تون .

 

مرحله هشتم: شروع به اجاره مجدد ریفرال ها

خوب حالا شما دیگه عضویت تون ثابت هست و می تونید تا سقف 4000 تا ریفرال اجاره کنید، دیگه هر ماه و هر هفته هم پول خیلی زیادی داره به حساب تون میاد و هر 7 روز یک بار می تونید تا سقف 150 تا ریفرال اجاره کنید .همین طوری هی اجاره کنید اجاره کنید اجاره کنید، تا ریفرال هاتون به 4000 تا برسه .

وقتی عضویت تون ثابت باشه و 4000 تا هم ریفرال داشته باشید و به ازای هر کلیک از جانب ریفرالها 0.01 دلار به حساب شما بیاد، درآمد ماهیانه ی شما به صورت زیر می شه :

4000 *2= 8000 clicks per day
8000*0.01= 80 Dollars Per day
80*30= 2400 Dollars per month

دیدین که در این حالت شما هر ماهی 2400 دلار درآمد دارید که از این مبلغ باید تقریبا ماهی 700 دلار برای اجاره ی این 4000 تا ریفرال بدین، چون اجاره برای طولانی مدت می کنید و تا 30% تخفیف داره و اجاره ی ماهیانه را که بدین، ماهی 1700 دلار براتون می مونه.
یعنی شما فقط از ریفرال های اجاره ای حداقل ماهی 1700 دلار می تونید برداشت کنید، دیگه هر چی هم خودتون کار کردین و هر چی هم ریفرال مستقیم گرفتین اضافه بر سازمانه .وقتی که عضویت تون به طلایی و یا به ثابت تغییر می کنه، قیمت کلیک های خوذتون هم میره بالا و فقط ماهی 10 دلار تقریبا از کلیک های خودتون در میارید.

حالا هر دلار که 3300 تومان باشه، 1700 دلار میشه 5 میلیون و 610 هزار تومان برای هر ماه. حتی اگر قیمت دلار بیاد تا 1500 تومان که هیچوت نمیاد باز هم ماهی 2550000 تومان درآمد دارید .

خیلی راحت با روزی 10 دقیقه وقت .

حالا این درآمد فقط از یک سایت هست ، من الان دارم با 3 تا سایت کار می کنم که به زودی اون ها رو هم معرفی می کنم تا با اون ها هم کار کنید، سیستم کاری شون هم تقریبا مثل همینه .

پس دیدین که این کار هیچ سرمایه ای نمی خواد و فقط صبر می خواد و روزی 10 دقیقه وقت، باز هم اعلام می کنم، اگه اعتقادی به این سیستم نداری، یا از الان بی خیال شید یا برای اینکه خیال تون راحت باشه وسطاش یه مقدار پول نقد کنید و به حساب شخصی تون بریزید که بدونید خیلی راحت می شه ازش پول گرفت.

بعد از 4000 تا ریفرال باز هم می تونید ریفرال بگیرید ولی قیمت اجارشون بالاتر هست. فکر کنم اگه با 4 تا سایت دیگه شبیه این کار کنید به راحتی بیتونید ماهی 10 میلیون تومان دربیارید، برای هر کدام هم انصافا فقط 10 دقیقه وقت لازمه، چون من الان دارم کار می کنم و فقط روزی 40 الی 50 دقیقه براشون وقت می ذارم و فقط آگهی هایی که برام میاد رو کلیک می کنم .

مرحله نهم: انتقال پول به حساب شخصیتون 

حالا دیگه وقتشه که ماهی چند میلیون تومان یا هفته ای حداقل یک میلیون تومان پول رو به حساب شخصی تون انتقال بدین که در مطالب آینده در مورد نقد کردن این پول توضیح خواهم دادJ

۹۴ دیدگاه ها

 1. حاجی خیلی خوش خیالی خودت اینطوری پول در آوردی ؟ الان چقدر در میاری ؟ مهمترین قسمت کار نگفتی سر مردم گول نمال …. مهمترین قسمت تعویض رفرال ها هست که بد بخت میشی کمرت میشکنه 😐

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   🙂
   حق با شماست، مهم ترین موضوع توی نئوباکس برنامه ریزی برای اجاره ی رفرال هاست.
   یه نکته ی مهم: کار توی نئوباکس مثل حل کردن مسائل ریاضیه پس اگه ریاضی تون خوب نیست وارد نئوباکس نشید.
   من تا حالا (الان که جواب این دوست عزیز رو می نویسم) حدود ۳۴۰ دلار درآمد داشتم که ۱۳ دلارش رو برداشتم و بقیش رو دوباره سرمایه گذاری کردم برای اجاره ی ریفرال ها.
   راستش دارم یه آموزش برای نحوه ی مدیریت ریفرال ها تو حالتی که عضویت تون طلایی یا همون گلد هستش تهیه می کنم ولی بدیش اینه که خیلی سرم شلوغه و خوب البته هنوز دارم مراحل نهایش رو تست می کنم که حتما تو سایت می ذارمش.
   یه نکته ی مهم دیگه: من این سایت رو معرفی کردم چون احساس می کنم می شه ازش درآمد داشت و همونطور که بالا توضیح دادم زمان می بره! کسی که حوصله و صبر و تحمل نداره می تونه وارد نشه قویا توصیه می کنم که این کار رو نکنه 🙂

  • bood salam, merci bara tozihateton. ali bodan. aya mishe az 1 IP ba Neobux va ham ba Clixsense

 2. سلام
  زیر مجموعه شما شدم به چند دلار نیاز دارم بهتون به ریال پرداخت میکنم

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   آرزوی موفقیت براتون دارم 🙂
   من خیلی خوشحال می شم بتونم براتون دلار و ریال رو تبدیل کنم ولی چون یه ذره سرم شلوغه ممکنه برای چند دلار کلی معطل بشید. (خیلی معذرت می خوام)
   بهتون پیشنهاد می دم برای تسریع در کارتون به صرافی های آنلاین که تعدادشون هم کم نیست مراجعه کنید.
   اگه آدرسی چیزی هم می خواستید بگید براتون ایمیل کنم.
   با تشکر 🙂

 3. داداش یه سوال اساسی دارم ،جان من یه جواب درست و واضح بده ،زیر مجموعه های اجاره ای حدود چند تا کلیک در روز به طور میانگین میکنند؟
  و سوال دوم اینکه در ماه باید بیشتر از یک سوم زیرمجموعه ها را تعویض کنیم یا نه مثلا اگر سیصد زیر مجموعه داشته باشم آیا در ماه باید بیشتر از صدتاشونا عوض کنم یا کتر؟
  برا اینکه بتونم حساب کنم باید یه عدد داشته باشم که من ندارم این عددو،شما بگید لطفا

 4. سلام میشه الان خودتون تجربه تون رو بگید چند وقته توی این سایت عضوید؟ و درامد ماهانه واقعی خودتون به چه قدر رسیده واقعی؟

 5. سلام داداش .خودت واقعا چند وقته کار رو شرع کردی از موقع ثبت نام؟
  واینکه به تومن خودمون پولی دستت رو گرفته یا نه؟

 6. سلام خوبین؟
  من توی نتوباکس رفتم ثبت نام کنم .مرحله دوم که باید کد بفرسته به ایمیلم نمیفرسته.
  هم با جمیل امتحان کردم هم با ایمیل.چندین بار هم امتجان کردم.
  نمیدونم چرا.
  چیکار باید بکنم؟
  و اینکه یه سوال دیگه
  یکی از دوستان که نظر دادن گفتن که مهمترین قسمت تعویض رفرال ها هست که بد بخت میشیم.
  یعنی چی؟
  در حالت استاندارد ما ۳۰۰ تا رفرال میتونیم بگیریم که این ۳۰۰ تا رو به این صورت مثل ۳ تایی، ۵ تایی، ۱۰ تایی، ۲۰ تایی، ۳۰ تایی، تا ۱۰۰ تایی میتونیم بگیریم. مثلا کسی بعد از ماه اول امکان اینو داره که پول از حساب Paypal خودش انتقال بده به اکانت نتوباکسش چون میخواد بسته ۱۰۰ تایی بگیره و زودتر به درآمد برسه و بسته رو هم میگیره.هزینه ای که برای این ۱۰۰ تا رفرال پرداخت کرده برای ۱ماه هستش ؟درسته؟
  بعد از اینکه ۱ماه گذشت دیگه به ازای هر رفرال فعال در روز مبلغ ۰٫۰۰۵۷ از حساب مون کم می کنه.درسته؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   دوست من برای اجاره کردن زیرمجموعه به هیچ وجه عجله نکنید چون این زیرمجموعه ها به صورت یک ماهه هستند و در انتهای یک ماه شما دوباره باید هزینه ی تمدید آن را بپردازید که در صورت زیاد بودن شان هزینه ی تمدید از عهده خارج می شه.
   پیشنهاد من هفته ای حداکثر ۱۰ زیر مجموعه در هفته است.
   یه پیشنهاد دیگه و اونم اینکه اول یه یکی دو ماهی (حداقل) با سایت کار کن بعد پول وارد حسابت کن:-)

 7. با سلام و خسته نباشید
  با تشکر از سایت خوبتون واقعا راهنماییم کرد. کمک می خواستم در مورد حساب های اینترنتی پی پال و پی زا و اگر صرافی می شناسید که این کار را انجام میدهد لطفا آدرس را برام میل کنید.
  با تشکر از مدیر سایت

 8. با سلام و عرض ادب
  تشکر بابت جواب سوالم. ی سوال داشتم الان سرور سایت من ساعت ۱۱:۲۰ صبح ریست میشه و تبلیغات جدید برام میاد بعد از این ساعت چندتا تبلیغ دیگه در طول ۲۴ ساعت برام میاد و زمانی که کلیک نکنم از بین میره. یعنی شما می فرمایید که سایت نئوباکس میگه اگر تبلیغ برات فرستادم کلیک نکن فقط تو همون ساعت که ریست میشه تبیلغات مجاز به کلیک هستیم؟

 9. با سلام
  اگر رعایت نکنیم که تبلیغات را در یک ساعت مشخص کلیک کنیم چه اتفاقی می افتد؟؟ با تشکر

 10. سلام
  من روز ۲۲ سپتامبر ساعت ۱۴/۴۷تو سایت ثبت نام کردم ودر تاریخ۷ اکتبر ساعت۹/۴۷ سه تا زیر مجموعه گرفتم آیا برای گرفتن زیر مجموعه حتما باید ۱۵روز کامل از ثبت نام بگذره یا ۵ ساعت زودتر مشکلی پیش نمیاره لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 11. با سلام و عرض خسته نباشید.
  شما با این نرم افزار کار کردید neobux referrals handy manager نرای زیرمجمئعه هاست.
  لطفا جواب پیام های قبلی را بدهید ممنون میشم.
  با تشکر از سایت خوبتون

 12. سلام.اگه outopay روشن باشه دیگه نیازی به تمدید مجدد ماهیانه نیست؟
  کلا روشن باشه بهتره یا خاموش؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   Autopay به ازای هر زیر مجموعه که در یک روز کلیک می کنه، یه روز اون رو با تخفیف ۱۵ درصد تمدید می کنه، پس به صورت چند روزه اونا رو تمدید نمی کنه، به ازای کلیک ها در یک روز، یک روز تمدید.
   پس اگه زیر ۹۰ روزه مجموعه ها تون رو تمدید می کنین، بهتره که، یعنی حتما:-)، روشن باشه.

 13. سلام
  اگه ممکنه در مورد مکانیزم درآمدزایی و همچنین عدم درآمد از زیر مجموعه ها توضیح بفرمایید.
  ضمنا یکی اززیر مجموغه های من ۳روزه که کلیک نکرده ولی تو ۵روز قبلش ۲۴تا کلیک کرده آیا از این زیر مجموعه ۲۴×۰/۰۰۵ دلار به حسابم میاد یا نه و اینکه چطور میتونیم حساب درامد اززیر مجموعه و کل درامد وهزینه هامونو ذاشته
  باشیم ممنون از توجهتون.

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   دوست من درآمد شما از زیرمجموعه تون همون موقع که اونا کلیک می کنن به صورت آنی به حساب شما واریز می شه، برای مدیریت بهتر زیرمجموعه ها هم یه هفت هشت ماهیه دارم تحقیق می کنم، ایشالله نتاجم رو یکی دو ماه دیگه منتشر می کنم:-)

 14. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  شما گفتین که توی ۳ تا سایت فعالیت میکنید. میشه اونها رو هم معرفی کنید و آموزش بدین. به طور کلی برای رسیدن به درآمدهای بالا آیا باید توی چند تا سایت فعالیت کنیم یا ۱ سایت کافیه؟
  میشه تصاویر چند تا از برداشتهای بالا رو از سایت neobux برامون بزارید.
  خیلی ممنون

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست من
   من قبلا هم عرض کردم من تا حالا از نئوباکس ۵۵ دلار بیشتر برداشت نکردم، به این دلیل که قصد بالا بردن زیر مجموعه هام رو دارم.
   در مورد سایت هایم که فعالیت می کنم توی همین سایت والبته توی انجمن توضیح دادم.

 15. سلام من حدود ۶ ماه عضو نئوباکسم عضویتمم گلد با ۴۰۰ تا ریفرال
  اگه میشه برام ایمیل بفرستید تا از تجربه هم استفاده کنیم.

 16. سلام برادر خسته نباشی
  در مورد زیرمجموعه های رهنی میدونم که فقط ۴ تا کلیکشون به حساب ما منظور میشه (گمونم همون تبلیغ زردا باشه)
  سوال اینجاست که در مورد زیرمجموعه های مستقیم هم همینطوره؟یعنی اونا هم نهایتا ۴ تا از کلیکاشون ثبت مبشه یا نه همش ثبت میشه
  ممنون

 17. با سلام و خسته نباشید

  ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید .من چند رو هست کارمو رو شروع کردم و مقداری هم سرمایه گذاری کردم .سوالی که داشتم این هست که یا من اشتباه متوجه میشم یا توضیحات شما یک قسمت کامل نیست .شما در هیچ قسمت پول اتوپی رو از پول تو ماه کم نمیکنید .به طور مثال من ۱۰ تا ریفرال گرفتم علاوه بر اینکه بابت هرکدوم ۰٫۲ دادم هر روز هم بابت اتوپی داره ازمن پول کم میشه . اما شما در هیچ قسمتی این رو محاسبه نکردین به طور اون قسمت که شما میگید با ۳ یوزر ۰٫۹ دلار تو ماه در میارید چرا اشاره نکردید ۰٫۵۱۳ بابت اتوپی کم میشه و در حالت اخر هم و بهترین حالت بابت ۴۰۰۰ یوزر شما مبلغ ۱۵۰۰ دلار اجاره و اتوپی پرداخت میکنید در صورتی که شما اصلا اشاره نکردید ممون میشم اگه من رو راهنمایی کنید

  • Profile photo of مدیر سایت

   تمام موارد با بدون تخفیف محاسبه شده، اوتوپی یک تمدید با تخفیف هستش.
   بابت اتوپی مبلغ کم میشه، بابت هر روز ۰٫۲/۳۰ البته با تخفیف ۱۵ درصد که می شه (۰٫۲/۳۰)*۰٫۸۵ که یعنی از تمدید ۳۰ روزه و ۶۰ روزه ارزون تره و حدودا در حد تمدید ۹۰ روزه ست که البته اون ۱۸ درصد تخفیفشه.

 18. سلام.خسته نباشید.
  ببخشید من تو ثبت نام در این سایت سنم رو به میلادی زدم۱۹۹۸ ولی تو حساب پیزا زدم ۱۹۹۷٫حالا اگه من بخوام پول برداشت کنم به مشکل بر نمیخورم؟!!ایا ادامه بدم خوبه یا…..؟!!لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر فراوان

 19. سلام.خسته نباشید.
  من حساب پیزا ساختم.حالا می خوام پول برداشت کنم.میگه باید حسابتون رو باید وریفای کنید.وریفای چیست؟!! من باید چیکار کنم؟!!پولم حالا چی میشه؟!!
  لطفا راهنماییم کنید.با تشکر فراوان.

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   بله طبق قوانین حتما باید از حساب تایید شده استفاده کنید، مثلا برای پیزا باید مدارک تون رو بفرستید براشون (البته نباید مال ایران باشه دیگه) و بعد از تایید حساب پیزاتون می تونید پول تون رو برداشت کنید

 20. این رفرال ها نمیزارند که پولت جمع بشه همش وقتشون تمو یشه باید تمدیدش کنی.

 21. باسلام وعرض ادب می خواهم بدانم آیا شما هنوز فعال هستید چون میخواهم زیر مجموعه شما بشوم

 22. سلام .یه سایت معتبر معرفی کنید که بتونم دلارم رو به ریال تبدل کنم

 23. یه سوال دیگه هم داشتم اینکه میشه به جای استفاده از حساب های پی پال و پیزا از حساب های دیگه اینترنتی دیگه که تحریم نیستیم استفاده کنیم؟؟؟ مثل neteller وskrill

 24. سلام
  عزیز من حقیقتش خیلی وقته که دارم تحقیق میکنم درباره ی نئوباکس و تاحالا هم هرکی رو که دیدم راضی بودن.
  داداش من قصد سرمایه گذاری دارم تو سایت نئوباکس تا حد سه میلیون دارم میخواستم بدونم چه استراتژی برای من پیشنهاد میکنی من خودم فکر میکنم که اگه در حالت استاندارد زیر مجموعه کرایه نکنم بهتر باشه چون خودتون که بهتر میدونی تو گلدن درامد دوبرابره حالا باز شما مجرب تری میخواستم نظر شما رو بدونم

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   خواهش می کنم، نظر لطف شماست.
   بله، حتما اول حسابتون رو گلد کنید بعد زیر مجموعه اجاره کنید. البته حتما اول با یه تعداد خیلی کم، دست و پنجه نرم کنید بعد کامل سرمایه‌گذاری کنید. اگه خواستید خوشحال می شم در خدمت باشم و راهنمایی کنم.
   ممنون

 25. سلام توضیحاتتون بی نظیر بود من زیر مجموعه شما شدم،اگه میشه من داخل تلگرام چندتا سوال داشتم بپرسم…. لطفا بنده رو در تلگرام راهنمایی کنید

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست من
   نظر لطف شماست.
   لطفا عذرخواهی بنده رو در مورد تلگرام بپذیرید.
   هر سوال و جوابی که اینجا رد و بدل می شه کار کلی آدم رو راه می ندازه، ممنون می شم سوالاتتون رو در حد امکان عمومی بپرسید و اگر هم مساله ی خاصی هست اول دیدگاه تون بنویسید که نمی خواید نظر تون منتشر بشه.
   ممنونم

 26. سلام میشه راهنمایی کنید چطوری پول برداشت کنم؟

 27. سلام
  شما با ایپی ایران وارد سایت میشید؟اگر بخواهیم پرداختی به سایت داشته باشیم باید چه کنیم با مشکل ایپی؟

 28. سلام خسته نباشید من چند روز پیش عضو شدم الان از کمکتون استفاده کردم دیگه نمیتونم زیر مجموعه شما بشم?اگه میشه بگید چطور?
  راستش من نمیدونم چطوری میتونم از حساب برداشت کنم مگه شما نمیگید که این بانکا همشون جز تحریمن پس شما چطوری تونستی تو پی زا حساب تایید شده درست کنید?

 29. سلام شما نوشته بودید که میتونیم ریفرالهای که کار نمیکنن رو با اونایی که کار میکنن تعویض کنیم حالا سوال من اینجاست از کجا بفهمیم این ریفرالهلی خوب کار میکنن اونو اجاره کنیم ریفرالها رو میشه انتخاب کرد

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   نه عزیز، اینجور که شما متوجه شدید نه.
   تو نئوباکس یه امکان هست به اسم recycle یا تعویض که خود نئوباکس با زیرمجموعه های جدید به صورت اتومات تعویض می کنه. حالا اونا ممکنه کار بکنن یا ممکنه نکنن. یه خورده ای بگی نگی شانسیه.
   اما واضحه که در مورد زیرمجموعه های مستقیم وضعیت کاملا انتخابیه.
   با تشکر

  • Profile photo of مدیر سایت

   نه دوست من
   موقع اجاره خود نئوباکس به صورت تصادفی زیرمجموعه ها رو اختصاص می ده.

 30. این مدارک جعلی را چه زمانی باید تهیه کرد و ایا لازمه

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   کلا شما برای اینکه بخوایید تو انترنت پول به حساب تون بیاد یا به حساب کسی پول بریزید یا باید حساب متصل به سویفت داشته باشید که نداریم یا باید از درگاه های آنلاین کمک بگیریم که اون ها هم به خاطر تحریم ها خیلی سخت گیری می کنن. برای همین باید از مدارک غیر واقعی کمک بگیریم.
   با تشکر

 31. سلام
  من بدون هیچ فیلترشکنی در نیوباکس ثبت نام کردم آیا دیگه نمیشه از فیلتر شکن یا وی پی ان استفاده کنم آی پی من عوض میشه

 32. سلام من دوتا دایرکت رفرال دارم و دو روز سه تا رفرال اجاره کردم اما از کلیک شون پول تو حساب من نمیاد
  و حدودا ۲۵ روزه گذشته از ثبت نامم میشه کمک کنید؟؟

 33. سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
  میشه در مورد ساعت سرور و ساعت ریست منو روشن کنین؟

  من روزی حداقل ۱۰ بار میرم توی نئو باکس و هرچی تبلیغه رو میزنم. ولی همش اون کادر زرد بالا اونجاهست و نوشته امروز کلیک نکردین و درصد رنتال ها رو نمیگیرید و ….

  چطوریه این موضوع؟
  دقیقا باید کی کلیک کنم ؟؟ من که اصلا متوجه نمیشم.
  reset : 4:10
  ساعت فعلی هم الان : ۱۱:۳۵

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست من
   شما باید یک زمان خاص رو که احساس می کنید توی اون زمان وقت بیشتری برای آنلاین شدن و کلیک کردن دارید رو انتخاب کنید و دیگه هر روز توی اون زمان کلیک کنید، اون کادر زرد رنگ هم بعد یه روز دیگه نمیاد.

 34. ممنون از راهنمایی تون .
  وقتی زیرمجموعه ای کلیک نمیکنه بهترین زمان برای ریسایکلش چند روزه؟
  آیا روش و استراتژی خاصی وجود داره ؟؟
  چارچوب خاصی داره ؟؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   هر چقدر لول حساب تون پایین تر باشه استراتژی ریساکل کردن و جایگزین شدن یک زیر مجموعه توسط یه زسر مجموعه ی دیگه، به هم شبیه تره.
   بنابراین توی لول های پایین مثل استاندارد یا گلدن بهتره که سریع تر جایگزین بشن. ولی دقیقا نمی شه گفت که دیگه اون زسر مجموعه مار می کنه یا نه.

   • خب این ریسایکل کردن بازه زمانی خاصی نداره ؟؟
    مثلا اینکه اگه چند روز کار نکنن ریسایکل کنم بهتره؟
    بعضی سایتها مث فمیلی کلیکس مثلا بچه ها گفتن ۷ روز حذف بشه . نئو باکس چطوریه ؟؟

    یا بهتر بپرسم سلیقه ایه یا قانون خاصی داره؟

 35. یک سوال دیگه هم برام پیش اومده
  این زیرمجموعه های اجاره واقعا کاربر واقعی هستن؟؟ یه جورایی مشکوک به نظر میرسه ….
  چون بنا به توضیحات سایت اگر کاربری فکر کنم ۱۴ روز فعالیت نداشته باشه از نئوباکس حذف میشن. ولی برای من اصلا حذف نشد بعد از ۱۵ روز و جایگزین هم نشد . چطوریاس؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   در مورد کاربر واقعی بودن: این موضوع بستگی به خودتپن داره، یا اعتماد می کنید و کار می کنید یا شک دارید و نمی دونید چیکار کنید یا اعتماد می کنید و کار می کنید:-)
   در مورد حذف اکانت هم بعد از ۳۰ روز اکانت deactivate می شه.

 36. سلام.
  ۱٫ لطف میکنین بگین آخرین برداشتتون از سایت چه تاریخی بوده؟؟
  ( البته از کاربران هم اگه کسی برداشت این روزها داشته ممنون میشم بگن)
  ۲٫ در نوع کاربری گلدن , چند تا تبلیغ نارنجی یک سنتی روزانه میده؟؟

 37. سلام
  ی سوال می خواستم بپرسم شاید یکم خنده دار باشه
  می خواستم بدونم که زیرمجموعه هام برای من چند تا می تونن کلیک کنن
  یعنی وقتی ۲۰ تا تبلیغ دارن و همه این ۲۰ تا رو کلیک می کنن کمیسیون همه این ۲۰ تا به حساب من واریز میشه یا فقط تعدادی از این ۲۰ تا
  چون ی جا خوندم که که بین ۱ تا ۴ کلیک از زیر مجموعه ها به حساب واریز میشه حالا نمیدونم شاید میانگین کلیک ها رو گفته بود.
  ممنون میشم اگه راه نماییم کنید

 38. هادی قربانی شیرازی

  سلام ..ببخشید من الان هر ۱۵ روز ۳ تا ۵ تا ریفرال میگیرم ولی از هر چند روز چندتاش کم میشه .میشه بگین علتش چیه ؟ ممنون میشم جواب بدین . اگه امکان به ایمیلم جواب بدین ممنون میشم

 39. سلام. خسته نباشید . یه سوا لدارم با حساب پیزا به neobux بخوام پول واریز یا برداشت کنم بید حتما وریفای شده باشه؟ مبالغ بالای مثلا ۷۰۰ دلار

 40. سلام. خسته نباشید . یه سوال دارم با حساب پیزا به neobux بخوام پول واریز یا برداشت کنیم باید حتما وریفای شده باشه؟ مبالغ بالای مثلا ۷۰۰ دلار

  • Profile photo of مدیر سایت

   بله، حتما باید وریفای شده باشه.
   برای سرمایه‌گذاری با این مبلغ لطفا حتما آموزش grandbux و سطح درآمد من رو ببینید.
   من بهتون گرندباکس رو پیشنهاد می دم.

   • بزرگواری کردین بابت پاسخ. فقط چند تا سوال دارم ازتون.من در grandbux با ای پی ایران عضو شدم وقتی بخوام از پیزا پول واریز یا به پیزا برداشت کنم همچنان با همین ای پی ایران این کارو انجام بدم ؟ یا فقط دیدن تبلیغات باید ای پی ایران باشه؟ سوال بعدیم اینه که برای اپ گرید بهترینش قبل از Exclusive کدام هست چون الان این مقدار برای من دیگه خیلی بالاس برای شروع.ولی تا همون ۷۰۰ دلار میخوام بهترین اپگرید به نظرتون کدامو انتخاب کنم؟ببخشید بابت سوالات زیادم . باسپاس فراوان

    • Profile photo of مدیر سایت

     سلام
     خوشحال می شم بتونم مشکلی رو براتون رفع کنم 🙂
     – برای کلیک و حتی واریز به حساب مثلا پی زا تون از آی پی خودتون استفاده کنین ولی برای deposit کردن و یا وارد شدن به حساب پی زا حتما از آی پی غیر ایران استفاده کنید که حساب پی زا تون بسته نشه.
     – در مورد آپگرید هم خوب بله اگه اون مقدار پپل ندارید بهترین گزینه superior+ هستش ولی می تونید یه کار دیگه هم بکنید که البته خیلی پر زحمت هستش.
     توی forum سایت بگردید به اونایی که Exclusive هستن ایمیل بزنید و ازشون بپرسین ببینید کدومشون اون free exclusive membership رو بهتون می فروشن. (قیمت فروشش حدود ۷۰۰-۱۰۰۰ دلار هستش). البته تاکید کنم که فقط membership رو می تونید بخریداا، یعنی اون چیزایی که خود گرندباکس به صورت مجانی باهاش می ده دیگه جزوش نیست.
     یه کار دیگه هم می شه کرد و اونم اینه که منتظر آفرهای پایان سال باشی.

 41. سلام . خسته نباشید. چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.۱
  -در نو باکس برای تبدیل وضعیت عادی به طلائی موقعی که میخوای ۹۰ دلار بریزی از پیزا به نئو باید ای پی تغییر بدیم یا با ای پی خود ایران وارد بشیم مشکلی نیست؟
  ۲- برای واریز پول از نئو به پیزا باید ای پی تغییر داد یا نه؟
  ۳-تا بحال به حساب بانکی داخل کشور پول انتقال ندادم اگه لطف کنید و یه سایت مطمئن برای انتقال پیزا به ریال بگید ممنوم میشم. نظرتون د ر مورد سایت http://www.central-exchanger.net چیه؟قابل اعتماد هست؟

  ۴- آیا حتما باید حسابی که وریفاشده با ون پی ان از لحاظ کشور یکی باشه؟ مثلا میشه حساب پیزا مال مالزی باشه ولی وی پی ان امریکا استفاده کرد؟ یه سایت که وی پی ان اختصاصی میده لطفا معرفی کنید. ممنون .موفق باشید.

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   دوستان تا اطلاع ثانوی بهتون پیشنهاد می دم که اگر قصد کار با سایت های کلیکی رو دارید با گرندباکس کار کنید.
   دلیلم اینه که استراتژی بهینه رو پیدا کردم و حداقل شما دوستان من هم می تونید ازش استفاده کنید.
   برای اطلاعات بیشتر به پست آموزش گرندباکس grandbux.net مراجعه کنید لطفا.
   ممنونم

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*