خانه » ترجمه ی کامل شرایط استفاده از خدمات نئوباکس (NeoBux)

ترجمه ی کامل شرایط استفاده از خدمات نئوباکس (NeoBux)

     

1- انجمن ها، چت آنلاین و رفتار کلی کاربر

1- انجمن ها، چت آنلاین و رفتار کلی کاربر

1.1. شما بجز مناطق محرمانه، به خواندن تمامی انجمن ها دسترسی دارید.

1.2. زمانی که شما ثبت نام می کنید و وارد حساب خود می شوید، می توانید تاپیک های جدید یا نظرسنجی بسازید یا در نظرسنجی ها و بحث های قبلی شرکت کنید و همچنین به چت دسترسی خواهید داشت.

1.3. شما باید به تمام کاربران انجمن احترام بگذارید وگرنه مشمول محرومیت می شوید.

1.4. این حق شماست که بدون بی احترامی و متهم کردن کاربران دیگر، نظر خود را ارائه کنید.

1.5. هرگونه تبلیغات، تلاش برای دریافت زیرمجموعه، درخواست، تبدیل یا پیشنهاد های مالی، و یا درخواست یا پیشنهاد هرگونه سرویس در انجمن ها و در چت ممنوع است. اسپم کردن (Spamming) در انجمن ها و چت با پیامهای نامربوط یا محتواهای غیرقانونی نیز ممنوع است.

1.6. هرگونه تهمت زدن بدون مدرک، تهدید، ارعاب یا بی احترامی نسبت به NeoBux و یا کارکنان یا همیاران NeoBux، اینجا یا هرجای دیگر بی حرمتی شناخته شده و ممکن است باعث حذف امتیاز استفاده از چت و انجمن شود، به همین شکل باعث به تعلیق در آمدن حساب یا هرگونه انتفاعات دیگر نیز می شود.

1.7. ارسال تاپیک و پیامهایی که مستقیماً یا غیر مستقیم برای NeoBux، کاربرانش، یا اسپانسرهایش و یا ارائه دهنده های سرویس مضر باشد به عنوان یک تجاوز شناخته شده و به شدت ممنوع می باشد.

1.8. شما باید 30 عدد کلیک انجام داده باشید تا بتوانید از انجمن ها و چت استفاده کنید.

2- حساب کاربری

2- حساب کاربری

2.1. از آنجایی که رمز عبور شما باید از دیگران مخفی بماند، ما آن را با یک فرمت غیرقابل بازخوانی ذخیره می کنیم. پس درصورتی که حساب شما هک شد، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کنیم. درصورتی که شما رمز عبورتان را درخواست کنید، یک رمز عبور جدید به ایمیلتان ارسال می گردد.

2.2. شما تنها می توانید یک حساب داشته باشید. هرگونه تلاش برای ساختن بیش از یک حساب باعث از بین رفتن همه ی آنها می شود. این مسئله همچنین شامل حساب های Alertpay، Paypal یا NETELLER نیز می شود. این حساب ها باید یکتا باشند و نباید بین دو کاربر، مشترک باشند.

2.3. شما تنها می توانید از یک IP در شبانه روز برای دیدن تبلیغات استفاده کنید. از سوی دیگر، شما می توانید از چندین IP برای ورود به حسابتان استفاده کنید. هرگونه تلاش برای عمل کردن حلاف این قوانین باعث مسدود شدن حساب شما می شود. لاگین کردن از پراکسی ها یا شبکه های اشتراکی مانند مدرسه، شبکه های LAN، کافی نت ها و… نیز ممنوع است.

2.4. آدرس ایمیل شما به کسی نشان داده نمی شود. همچنین به کسی داده نمی شود و فروخته هم نخواهد شد.

2.5. حساب های کاربری قابل انتقال به غیر نیستند.

2.6. NeoBux اطلاعات کاربران را بر اساس درخواست آنها تغییر نمی دهد.

2.7. کاربرانی که هنگام ثبت نام یا تغییر در اطلاعات خود، اطلاعات دروغین و نادرست وارد کنند، حسابشان مسدود خواهد شد.

2.8. بر روی هرکامپیوتر تنها یک حساب برای دیدن تبلیغات قابل استفاده است. اگر از آن بیشتر شود همه ی آن حساب ها مسدود خواهند شد.

2.9. شما فقط می توانید حدا اکثر از 3 کامیپیوتر مختلف در طول یک دوره 10 روزه برای دیدن تبلیغات استفاده کنید.هر گونه تلاش برای در طول این دوره منجر به مسدود شدن حساب شما می شود.

2.10. شما نمی توانید از Auto Redirection به سایت NeoBux استفاده کنید و همچنین اجازه ی استفاده از فریم به سایت NeoBux را ندارید.

3- زیرمجموعه ها

3- زیرمجموعه ها

3.1. شما می توانید هر تعداد نفر را که می خواهید را به NeoBux ارجاع دهید.

3.2. هرکدام از زیرمجموعه های شما، به عنوان یک کاربر، آدرس ایمیل یکتای خود را دارد.

3.3. شما حق ارسال ایمیل های ناخواسته را ندارید. همچنین نمی توانید کسی را مجبور به عضویت و زیرمجموعه شما شدن بکنید. ما اینگونه موارد را متوجه می شویم که منجر به مسدودیت حساب شما می شود.

3.4. زیرمجموعه های اجاره شده، گارانتی عودت دارند. اگر در 14 روز، زیرمجموعه ای هیچ کلیکی انجام ندهد، شما به جای آن یک زیرمجموعه رایگان دریافت خواهید کرد و این فرایند محدودیت تعداد ندارد. این فرایند مخصوص زیرمجموعه های اجاره ای می باشد و زمانی اجرا می شود که یک زیرمجموعه برای جایگزین کردن در دسترس باشد. زیرمجموعه های کرایه شده، بر اساس قانون فعالیت توزیع می شوند، ولی ما نمی توانیم رفتار آنها را پیش بینی یا تضمین کنیم. اگر اجازه دهید یک زیرمجموعه منقضی شود، بر اساس نوع حسابتان، از 2 تا 5 سنت هزینه دارد.

3.5. شما تنها از زیرمجموعه های رده اول درآمد خواهید داشت. چه اجاره ای و چه مستقیم.

3.6. شما زیرمجموعه ها را زمانی دریافت خواهید کرد که موجود باشند (همچنین محدودیت های نوع حساب نیز اعمال می شود). داشتن زیرمجموعه بیشتر از مقدار مجاز باعث غیرفعال شدن کسب درآمد از زیرمجموعه های دیگر شما می شود.

3.7. کلیک هایی که شما از زیرمجموعه هایتان دریافت می کنید مستقیماً به کلیک های شما بستگی دارد. اگر شما حداقل 4 کلیک در حالت حساب استاندارد یا پایونیر (Pioneer) یا 9 کلیک در حالت حساب طلایی انجام دهید، تمام کلیک های زیرمجموعه هایتان را دریافت خواهید کرد. اگر کمتر از آن کلیک کنید، ماکسیموم مقداری که شما دریافت می کنید برابر است با مقدار کلیک ها ضربدر تعداد کل زیرمجموعه هایتان. تعداد کلیک های شما بر اساس کلیک های دیروزتان حساب می شود. این محاسبات براساس زمان Server انجام می شود که در صفحه ی “View Advertisements” قابل مشاهده است.

3.8. یک زیرمجموعه هیچ گاه نمی تواند فردی را که او را در زیرمجموعه های خود دارد، تغییر دهد.

3.9. تعداد زیرمجموعه های مستقیم براساس نوع حساب کاربری و طول مدت عضویت، محدودیت هایی دارد. کاربران می توانند این محدودیت ها را در صفحه زیرمجموعه های مستقیم ببینند.

3.10. کاربران تنها می توانند بعد از گذشت 30 روز از عضویتشان یا حداقل انجام 100 کلیک، زیرمجموعه ی مستقیم بگیرند. پیش از این زمان، هرگونه تلاشی بی ثمر خواهد بود.

4- سیستم ضد تقلب

4- سیستم ضد تقلب

هرگونه تلاش برای هک کردن سیستم، ضبط خواهد شد.

4.2. ما گاهی به شما اخطار می کنیم، گاهی نمی کنیم. در این صورت، زمانی که شما درخواست دریافت درآمدتان را بکنید سیستم مانیتورینگ ما کارهای شما را تشخیص داده و به آنها عکس العمل نشان می دهد. عموماً تلاش برای هک کردن سیستم، باعث مسدودیت حساب می شود.

4.3. ما ممکن است به شما اطلاع دهیم که حسابتان مسدود شده است، ممکن است خبر ندهیم! در حالت اول ما به شما یک ایمیل ارسال می کنیم. در غیر این صورت شما در اولین تلاش برای استفاده از خدمات NeoBux، متوجه مسدودیت خواهید شد.

5- پرداخت به کاربران

5- پرداخت به کاربران

5.1. همه ی پرداخت ها از طریق AlertPay، PayPal و NETELLER انجام خواهد شد. در این زمان روش پرداخت دیگری موجود نیست. شما تنها می توانید از روش پرداختی استفاده کنید که بیشتر تراکنش های پولی خود را از آن انجام داده اید. ماکسیموم مقداری که شما برای دریافت می توانید درخواست دهید برابر با مقدار خریدهایی است که شخصاً انجام داده اید. اگر بیشترین مقدار خرید شما بین دو روش پرداخت شما برابر باشد، می توانید بی نهایت درخواست مالی را از یکی از آنها انجام دهید.

5.2. همه ی پرداخت ها سریعاً انجام شده یا -در صورتی که سیستم های پرداختی از کار افتاده باشند- در 48 ساعت آینده انجام خواهند شد.

5.3. در اولین برداشت، حداقل برداشتی 2$ است. در پرداخت های بعدی این مقدار 1$ افزایش می یابد تا به مقدار ثابت 10$ برسد. براساس نوع سیستم دریافتی، یک مقدار مالیات نیز ممکن است اعمال شود.

5.4. شما در یک زمان تنها می توانید یک بار درخواست دریافت پول بدهید.

5.5. ما تنها برای ثبت درخواست دریافتی شما در سیستم های دریافتی مسئول هستیم، بعد از آن همه چیز به عهده ی پشتیبانی آن سیستم پرداختی خواهد بود.

5.6. شما باید آدرس ایمیل واقعی AlertPay یا PayPal یا یک NETELLER واقعی داشته باشید. همه ی پرداخت ها مستقیماً به ایمیل کاربر ارسال می شوند و قابل Cancel شدن نیستند. برای انجام دریافت از PayPal مطمئن شوید که یک حساب در کشوری دارید که می تواند پول را از طریقPayPal دریافت کند.

5.7. بعد از یک درخواست پول، برای درخواست دوباره باید 4 روز صبر کنید.

5.8. کاربران باید پرداخت های انجام شده را از طریق AlertPay، PayPale و NETELLERطی 30 روز تایید کنند وگرنه Cancel شده و قابل بازدریافت شدن نخواهد بود.

5.9. هرگونه بازدریافت پول (Refund) از پرداخت های ما توسط شما، انجام نخواهد گرفت و به حسابتان بازگردانده نمی شود یا دوباره فرستاده نمی شود.

6- تبلیغات

6- تبلیغات

6.1. ما هرگونه تبلیغاتی را قبول می کنیم، بجز صفحاتی که شامل فریم، کدهای مخرب، Redirectبه صفحه ی دیگر، محتواهای برزگسالان یا غیرقانونی و هرگونه پیشنهاد شرکت های هرمی هستند و آنهایی که مربوط به شرطبندی و قمار هستند یا توسط یک شرکت قماربازی برپا هستند.

6.2. شما، به عنوان یک کاربر، از هر تبلیغ در روز تنها یک بار می توانید پول بدست آورید.

6.3. ما حق رد کردن تبلیغاتی را که مناسب نمی بینیم، داریم.

6.4. تبلیغات را نمی توان در موبایل دید. انجام اینکار باعث بسته شدن حساب شما خواهد شد.

7- پرداخت به NeoBux

7- پرداخت به NeoBux

7.1. همه ی پرداخت ها تنها با استفاده از لینکهای موجود در “حساب شما” انجام می شود و هیچ روش دیگری قابل قبول نیست.

7.2. همه ی پرداخت ها غیرقابل استرداد (Refund) هستند.

7.3. پرداختها از طریق AlertPay با استفاده از ایمیل شما تایید می شوند. هرگونه پرداخت از ایمیلAlertPay دیگر به کاربر با آن حساب AlertPay ارجاع داده می شود و در صورتی که کاربری با آن ایمیل حساب وجود نداشته باشد، پرداخت ارجاع داده نمی شود.

7.4. پرداخت به NeoBux تنها از حسابهایی قابل قبول است که Verify شده باشند. پرداخت از حساب های Verify نشده، تایید نمی شوند

7.5. هرگونه پرداخت معکوس اعمال شده از سوی شما، منجر به مسدود شدن سریع حساب شما می گردد.

8- مسدود شدن حساب

8- مسدود شدن حساب

8.1. ما این حق را داریم که حساب شما را در هر زمان برای هر دلیل موجه، مانند تخطی از قوانین خدمات (Terms of Service) مسدود کنیم.

8.2. حساب های مسدود شده، همه ی درآمدها و زیرمجموعه های خود را از دست داده و هیچ گونه Refund هم نخواهند داشت.

8.3. همه ی حساب های مسدود شده آرشیو می شوند و ساختن یک حساب با آن نام کاربری یا آدرس ایمیل غیرممکن خواهد بود.

8.4. بعد از 30 روز نداشتن فعالیت، حساب شما موقتاً مسدود می شود و بعد از 60 روز کاملاً مسدود می شود. فعالیت نکردن بعد از 72 ساعت پس از ثبت نام باعث مسدود شدن همیشگی حساب می شود.

8.5. ما حساب هیچ کاربری را حذف نخواهیم کرد، حتی اگر حسابش فعال، مسدود یا منقضی شده باشد.

9- مسئولیت

9- مسئولیت

NeoBux

9.1. بابت هرگونه تاخیر یا ناموفقیت که مستقیماً به NeoBux مربوط نمی شود و نتیجتاً از کنترلش خارج است مسئول نیست.

9.2. NeoBux حق هرگونه تغییر در قوانین خدمات (Terms of Service) را در هر زمان دارد، مانند هزینه ها، پیشنهادات خاص، سودها و قوانین. همچنین حق متوقف کردن خدماتش را در هر زمان بدون اخطار دارد.

9.3. NeoBux هیچ گونه مسئولیتی را بابت کاربرانش، تبلیغ دهندگانش یا تبلیغاتش ندارد. این همچنین شامل هر متصدی که ما به آن تکیه داریم نیز می شود.

9.4. NeoBux بابت هرگونه مالیات را بر آنچه شما از ما دریافت می کنید ندارد. این وظیفه ی شماست تا آنچه دریافت می کنید را شناسایی کنید و مالیات کشور خود را بپردازید.

۱۸ دیدگاه ها

 1. سلام دوست عزیر من تو نئوباکس ثب نام کردم ولی تبلیغات رو باز میکنم
  Flash detection failed
  Please make sure you have the Flash plugin properly installed and active
  این میاد میدونید مشکلش چیه اگه میشه راهنمایی کنید فقط یه بارم ثبت نام کردم

 2. Hahhaaha. I’m not too bright today. Great post!

 3. سلام من سه تا ریفر خریدم و قابلیت auto pay رو هم فعال کردم ولی ریفر ها چهارتا کلیک میکنن و از rental balance هر روز حدود شش سنت کم میشه (برای هر ریفر).این که ضرره؟؟؟؟
  لطفا راهنماییم کنید .
  ممنون

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   طبق قوانین نئوباکس وقتی autopay روشن باشه برای ریفرال هایی که کلیک می کنن به طور اتوماتیک یک روز به مدت اجارشون با تخفیف ۱۵ درصو اضافه می شه 🙂

 4. با سلام. میخاستم بدونم چطوری میشه پول به دلار رو از حساب نئوباکس به به حسابمون توو ایران منتقل کنیم؟ آیا به حساب پی پال واریز میشه؟ پی پال که الان من میخاستم واردش بشم فیلتر هست در ایران.
  سوال دوم اینکه در قسمت offers و mini job وقتی کلیک میکنید میزنه کشور شما تحت تحریمهای آمریکاست و اجازه دسترسی ندارید. لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   دوست عزیز من
   حدود ۷۰-۸۰ درصد درگاه های اینترنتی خارجی به دلیل تحریم ها آی پی ایران رو و البته شخص حقیقی یا حقوقی از ایران رو قبول نمی کنن. بنابراین برای استفاده از خدمات این وب سایت ها حتما باید از چیز پ ی ان شخصی و هویت جعلی استفاده کنید.

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   برای انتقال پول از نئوباکس باید حساب وریفای شده ی پی پال یا پیزا داشته باشید و البته پول درون حساب پی پال یا پیزا رو هم می شه از طریق صرافی های آنلاین ایرانی به کارت یا حساب تون واریز کنید.

 5. سلام میشه از جای دیگه هم وارد پروفایلم بشم و کلیک کنم ؟ چون یه مطلبی خوندم که انگار فقط باید از همون جایی که اکانت ساخته میشه کلیک انجام بشه .ممنون

 6. سلام دوست عزیز.
  میخواستم بدونم الان که تحریم ها لغو شده اند ایا می شود با ای پی ایران حساب باز کرد و سوال بعدم اینه که من از کجا باید حساب پیزا یا پیپال وریفای شده بخرم ایا میشه از حساب پیزا استفاده کرد ولی ان را وریفای نکرد لطفا توضیح کامل در این مورد دهید!!!

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   در مورد استفاده از حساب های وریفای نشده هشدار می دم، چون باعث بسته شدن حسابتون می شه.
   در مورد معرفی فروشندگان حساب ها هم می تونید به پشین تولز مراجعه کنید، ولی تمام مسئولیتش با خودتونه:-)

 7. سلام میخواستم بدونم اگه حساب مسدود شده باشه چطور باید متوجه شد؟؟

 8. با سلام و احترام
  سوالی که بیشتر ذهن من درگیر کرده بیشتر در مورد IP هاست و میشه در مورد IP اختصاصی بیشتر توضیح بدین ؟؟
  مثلا وقتی ما از یک vpn و سرور متصل به آمریکا connect میشیم در واقع IP این کشور به ما تعلق میگیره که همون IP اختصاصی درسته؟؟؟
  و تو قوانین سایت Neobox هم که من میخوندم به یه نکته ای برخوردم در مورد خط اینترنت که بیشتر ذهنم رو درگیر خودش کرد و این بود که گفته بود ما میتونیم فقط از یک خط اینترنتی که با هاش ثبت نام کرده بودیم با اون فعالیت کنیم و سوال من اینه که اگه یه روز ما خواستیم خط تلفن رو تغییر بدیم آیا مشکلی پیش میاد ؟!
  و یا این که میتونیم با vpn و با ip مثلا کشور آمریکا وارد شده و مشکلی هم پیش نیاد ؟

  خوشحال میشم اگه راهنمایی کنین
  ممنون