خانه » پید ورتس (PaidVerts) » آموزش PaidVerts » آموزش کامل تصویری سایت کسب درآمد paidverts

آموزش کامل تصویری سایت کسب درآمد paidverts

نکته: فعالیت در این سایت حدودا روازنه بین 45 دقیقه تا یک ساعت از وقت شما را می گیرد. 

نحوه ی کار و کلیات سایت:

در همین اوایل مطلب باید عرض کنم که این یک سایت کاملاً متفاوت کلیکی هستش بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از 0.0005 تا 1000 دلار رو در بر می گیرند.

خب شاید با خودتون فکر کنید چگونه چنین چیزی ممکن است؟

در جواب باید عرض کنم که این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت هستش، در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست . روند کار به این صورت هستش که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها قابلیت تبدیل شدن به دلار رو دارند، هر امتیاز برابر 0.0005 دلار می باشد. این سایت با سایت هایی که بابت هر تبلیغ 100 دلار می دن، زمین تا آسمون فرق داره.

این سایت برای درآمد بالاتر نیاز به کسب امتیاز بیشتر داره.

 • امتیاز ها به چه درد می خورند؟

امتیازها قابلیت تبدیل شدن را به پول واقعی دارند بدین صورت که شما با کسب امتیاز، آگهی کسب می کنید و از طریق مشاهده ی آگهی ها پول دریافت می کنید. هرچه امتیاز بالاتری داشته باشید، پول بیشتری کاسب می شوید.

 • چگونه امتیاز کسب کنیم؟

برای کسب امتیاز، روزانه سایت به شما 16 تبلیغ با ارزش 25 امتیاز می ده (امتیازهای سایت با نام BAP می باشند)، یعنی اینکه سایت، روزانه به شما 400 امتیاز می ده، با این حساب 400×0.0005=0.20 یعنی روزانه شما 20 سنت درآمد کسب می کنید. خب حالا نوبت اینه که امتیازات خودتون رو افزایش بدید.

 • چگونه امتیاز خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش امتیاز شما می تونید از طریق آگهی های رایگانی که سایت در اختیار تون می ذاره روزانه  400 امتیاز کسب کنید، ولی سایت یک روش سرمایه گذاری هم اتخاذ کرده، بدین صورت که شما بسته های تبلیغاتی با سود 55 درصد می خرید، یعنی به ازای خرید هر یک بسته 1 دلاری شما حدود 1.55دلار دریافت می کنید.

نکته: هرچه امتیازتان بیشتر شود به گروه های بالاتر صعود می کنید و درآمد شما بیشتر می شود.

سایت برای کسب درآمد های بالاتر، افراد رو بر حسب امتیاز، گروه بندی کرده:


Group 1 —à 1600 to 12000 BAP

Group 2 —à 12000 to 24000 BAP

Group 3 —à 24k to 48k BAP

Group 4 —à 48k to 96k BAP

Group 5 —à 96k to 180k BAP

Group 6 —à 180k to 360k BAP

Group 7 —à 360k to 720k BAP

Group 8 —à 720k to 1.5m BAP

Group 9 —à 1.5m to 3m BAP

Group 10 —à3m to 6m BAP

Group 11 —à 6m to 20m BAP

Group 12 —à 20,000,000+ BAP

Group 13 —à 50,000,000+ BAP

Group 14 —à 100,000,000+ BAP

 • چه مدت طول می کشه تا به سود برسیم؟

در این سایت تبلیغات مقدار و زمانشون مشخص نیست، به خاطر همین ممکنه یک یا دو هفته طول بکشه یا اینکه ممکنه تا حدود یک ماه طول بکشه تا به سودتون برسید.

خب تا اینجا با روند اصلی سایت آشنا شدید حالا می ریم سراغ نحوه ثبت نام و کار با سایت و ترفندهای سایت برای درآمد بیشتر:

1- ثبت نام در سایت (خرید بلیت ارمغان بهزیستیJ):

قبل از هرچیز در سایت ثبت نام کنید تا برسیم به توضیحات :
تمام اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد می کنید باید ذخیره کنید و واقعی باشد چون در زمان برداشت نیاز خواهد شد.(مخصوصاً تاریخ تولد که در سایت ثبت می کنید چون غیر قابل تغییر هستش).

برای مشاهده سایت و ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید.

2- معرفی بخش های صفحه ی اصلی سایت:

برای شروع به صورت خلاصه قسمت های مختلف سایت رو توضیح می دم :

 


 

1- موجودی شماست . برای درخواست برداشت باید روی این قسمت کلیک کنید.
2- صفحه ی شخصی کاربری شماست . مشخصات عضویت شما را نشان می دهد.
3- در مورد چگونگی نحوه کار با سایت توضیح داده شده است.
4- سوالات متداول: با دقت بخونید، شاید به سوال شما نیز از قبل پاسخ داده شده باشند.
5- ارتباط با مدیریت که البته لینک به فروم سایت نیز هست.
6- تبلیغاتی که توسط شما ایجاد و خریداری شده را به نمایش می گذارد.
7- خرید تبلیغ: برای افزایش امتیاز مهمه . این قسمت مفصلا بعدا توضیح میدم چون اصل ارتقا عضویت در این سایت همینه !
8- تعداد تبلیغات روزانه موجود که باید دیده شوند.
9- برداشت موجودی.
10- بازی یا قمار: هزینه بازی از امتیاز شما کسر می شود.
11- زیر مجموعه گیری
12- حساب کاربری من:


1. Bonus Ad Points Log :

گزارش کم و زیاد شدن BAP

2. Balance History :

تاریخچه ی موجودی شما

3. Ad Filter :

فیلتر کننده ی تبلیغات، با خرج 10 دلار می توانید تعیین کنید چه تبلیغاتی با چه ارزشی به شما نشان داده شود . توجه کنید که نباید مقدارش را زیاد بالا ببرید تبلیغات به نسبت گروهی که در آن قرار دارید محدودیت دارند و اگر شما فیلتر 90 سنتی بگذارید، بسیاری از تبلیغات را از دست خواهید داد. به نظر من برای شروع بهترینش یک سنت و یا همان 0.01 دلار می باشد.

4. Super User Upgrade :

ارتقا فوق العاده کاربر ، در این قسمت ، دو بسته تشویقی وجود دارید .

آپگرید کوچک : با هزینه 2.99 دلار ، در هفت روز آینده شما 1% از ارزش تمام تبلیغاتی که ارزش کمتر از 50 سنت دارند و ساخته می شوند را در یافت خواهید کرد.

آپگرید بزرگ : با هزینه 19.99 دلار ، در هفت روز آینده 1% ارزش تمام تبلیغات بالای 50 سنت اگر ساخته شوند ، را دریافت خواهید کرد.

5. Vacation Mode :

حالت تعطیلات

همانطور که متوجه شده اید حساب شما مادام العمر نیست و هر روز با کلیک بر روی BAP یک روز به آن افزوده می شود . پس اگر قصد مسافرت دارید یا چند روزی نمی توانید با سایت کار کنید ، با پرداحت 2 دلار حساب خود را فریز کنید و بعد از برگشت دوباره فعال کنید.

دلیل دیگر این کار این است که تمام تبلیغات پولی که شما می بینید قبلا از BAP شما کسر شده ، یعنی هر روز کسری دارد پس در هنگام تعطیلات با فعال کردن این گزینه دیگر بیهوده BAP خود را از دست نمی دهید.

6. Referral Commission Log :

گزارش کمیسیون دریافتی شما از زیر مجموعه های تان

7. Cashout History :

تاریخچه برداشت ، نحوه برداشت در این سایت قدری متفاوت هست که بعدا مفصلا توضیح خواهم داد . فی الحال توجه داشته باشید که تاریخ تولدی که در سایت ثبت نموده اید ، برای برداشت الزامی است !!!

8. Pending Cashuts :

برداشتی های معوق

9. Account Data :

داده حساب شما ، تنظیمات

10. Email Setting :

تنظیمات ایمیل

11. Public Profile :

مشخصات عمومی شما

نکته :در همین صفحه ، May Account ، پایین صفحه ، گزینه آپگرید دیگری وجود دارد که هزینه اش تنها 5 سنت است ، اما شما به هیچ عنوان رویش کلیک نکنید چرا که ارزش ندارد . در واقع علاوه بر 5 سنت از شما 2000 بپ نیز کسر می کند و چندان چیزه خاصی عایدتان نمی کند !!


13- وضعیت سیستم
14- آخرین اخبار سایت
15- خروج

3- شروع و فعال نگه داری اکانت:

پس از ثبت نام ، برای شروع و فعال سازی اکانت و قبل از کسب درآمد می بایست یک کار را هر روز انجام دهید:

در صفحه ی  Members home page بر روی VIEW PAID ADS  کلیک و پس از آن بر روی تبلیغات 25 امتیازی (view activation ad ) کلیک کنید .هر روز برای کسب 400 امتیاز رایگان باید روی هر 16 تبلیغ view activation ad  کلیک کنید .(هر activation ad نیز 25 BAP به شما خواهد داد).

برای کلیک بر روی تبلیغات مراحل زیر را باید طی کنید:

:

 سپس بر روی view activation ad کلیک کنید :

بعد از مرحله بالا وارد صفحه تبلیغاتی سایت می شوید: در بالای هر دایره ی قرمز ضربدر دار یک آیکون پوشه مانند طوسی رنگ وجود داره که با کلیک بر روی آنها محتوای کادرها پر می شوند و دایره های قرمز به دایره های سبز رنگ تبدیل می شوند.


سپس دکمه Proceed to Advertisers Website به علامت سبز Proceed to Advertisers Website تبدیل می شود و شما می توانید محتوای تبلیغ را مشاهده نمائید.


سپس منتظر شمارش ثانیه شمار می شویم که حدود 30 ثانیه طول می کشد، پس از آن متن نوشته شده در تصویر را وارد کرده و روی دکمه Confirm که بعد از پایان ثانیه شمار ظاهر می شود، کلیک می نمائیم.


از قبل گفتیم هر BAP مساوی ست با دریافت 0.0005$ تبلیغ  و همچنین activation ad = 25 BAP = 0.0125$  که پس از 16 مرتبه مشاهده ی تبلیغ بالا 400 BAP دریافت خواهید کرد که به معنی دریافت کاملا رایگان تعدادی تبلیغ با مجموع قیمت 0.2$ می باشد.

در نتیجه برای اکتیو/فعال نگه داشتن اکانت paidverts  و دریافت 400 BAP  رایگان، هر روز این 16 تبلیغ رو مشاهده نمایید.

نکته: این تبلیغات امتیاز رایگان هستند و اگر نیازی بهشون ندارید، فقط کافیه هر 20 روز یک بار یکی شون رو ببینید تا اکانت تون اکتیو بمونه.

نکته:
از هر تبلیغ پولی که شما می بینید، به اندازه ی یک درصدش به خریدار تبلیغ تعلق می گیره.

4- تبلیغات پولی:

پس از آن ساعاتی بعد تبلیغات واقعی یا get paid advertisements را برای مشاهده دریافت خواهید کرد. با کلیک بر روی paid ads  تبلیغات پولی را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی “view bonus ad” تبلیغات رو می بینید و پولش به بالانس شما اضافه می شه.
در ابتدا قیمت تبلیغات پایین خواهد بود و به همان میزان 0.2$ در روز تبلیغ خواهید دید. اما به تدریج و با افزایشBAP تبلیغات با قیمت های بالاتری خواهید دید.

نکته: برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید 1600 امتیاز داشته باشید.

نکته: توجه کنید هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط 18 ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید، در غیر این صورت تبلیغات از پانل شما حذف خواهند شد.

نکته: به ازای هر تبلیغ پولی که برای شما بیاد به میزان دلاری تبلیغ تقسیم بر 0.0005 از امتیاز شما کم خواهد شد.

به عبارت دیگر با خرید هر یک دلار 3100 امتیاز دریافت می کنید و به ازای هر 1 دلار، تبلیغی که دریافت می کنید 2000 امتیاز از شما کسر می شود.

نکته: ارزش تبلیغات روزهای شنبه و یکشنبه پایین می باشد که این یک روند کلی در سایت های سرمایه گذاری خارجی به علت تعطیل بودن بازار اقتصادی در روزهای شنبه و یک شنبه ی کشورهای غربی هستش، ولی از دوشنبه تا جمعه تبلیغات خوبی داده می شه J

 


تصویری از تبلیغات پولی در ابتدا:


تصویر پایین از یک اکانت با امتیاز بالاتر می باشد :

و باز هم امتیاز بالاتر:

و باز هم امتیاز بالاتر :


و باز هم بالاتر:و باز هم بالاتر:


و باز هم بالاتر:


و باز هم بالاتر:


 

5- دریافت تعداد تبلیغ بیشتر با قیمت های بالاتر:

خب سوال اصلی، چطورBAP  یا امتیاز خود را برای دریافت تعداد تبلیغ بیشتر با قیمت های بالاتر افزایش دهیم ؟

1- خرید بسته تبلیغاتی به قیمت یک دلار (سرمایه گذاری):
با خرید این بسته تبلیغ شما علاوه بر 3100 BAP ی که دریافت می کنید 250 بازدید برای لینک وبسایت تان (همانند کپی پیستی که اول انجام دادید) + بسته تبلیغات بنری دریافت خواهید کرد.

نکته: برای خرید بسته ی تبلیغاتی یک دلاری با کلیک روی گزینه ی Buy Ads روی نوار ابزار کنار سایت (YOUR NAVIGATION) بعد با کلیک روی Bulk Ads و در نهایت کلیک روی CREATE CAMPAIGN می تونید یک بسته ی تبلیغاتی بخریدJ

نکته: در صورتی که وب سایتی برای معرفی و یا تبلیغ ندارید ممنون می شم آدرس همین وب سایتی رو که الان دارید مطالعه می کنید رو وارد کنید:

http://etrades.ir

نکته: برای بار اول لازمه که تمام گزینه ها رو کامل کنید (در صورتی که نمی خواهید از بنر استفاده کنید چیزی وارد نکنید) ولی از دفعات بعدی می تونید از طریق گزینه ی Re-use campaign همون تبلیغ قبلی رو که ساختید استفاده کنید و فقط تعدادش رو کم و زیاد کنید.

نکته: برای شارژ و خرید، ابتدا از قسمت CASHIER یا Cashout Earnings حساب خود را شارژ کنید و سپس از قسمت Buy Ads اقدام به خرید کنید.

مزایای بسته تبلیغاتی بطور خلاصه:

 • دریافت 3100 امتیاز معادل با دریافت 1.55 دلار تبلیغ پولی
 • 25 نمایش بنری 728*90
 • 100 نمایش بنری 125*125
 • 50 بازدید 30 ثانیه ای از سایت شما

2- راهنمای صفحه خرید بسته تبلیغاتی:


1. Enter the website URL you’d like to promote:

وارد کردن آدرس سایت برای مشاهده توسط کاربران سایت


2. Upload your 125*125 Banner Image:

وارد کردن بنر کوچک با سایز125*125.


3. Upload your 728*90 Banner Image:

واردکردن بنر بزرگ با سایز 728*90.


4. Enter three lines of text about your business.

سه ستون خالی را توضیحاتی مختصر در مورد سایت معرفی شده توسط خودتان بنویسید.


5. Enter your payment method:

در این گزینه کشوی نوار خاکستری را باز کرده و گزینه آخر که موجودی بالانس تون رو نشون می ده انتخاب کنید، این تنها در صورتیه که بخواهید از بالانس خودتان بسته تبلیغاتی بخرید وگرنه می تونیدحساب های دیگر را برای وارد کردن پول از خارج سایت امتحان نمائید.


6. Quantity Selection:

این قسمت مهم ترین قسمت می باشد که شما تنها برای خرید بسته های امتیاز دار باید کادر کوچک که درون آن عدد 1 نوشته شده را کلیک کنید و به تعداد بالانس تون می توانید بسته های یک دلاری سفارش بدهید یعنی اگر تمایل به خرید یک بسته دارید تنها کافی ست در اون کادر کوچک عدد 1 را وارد نمائید.

و در آخر روی گزینه Purchase AD کلیک نمائید.

6- سرمایه گذاری در سایت:

 1. شما همچنین با دوباره سرمایه گذاری کردن موجودی بالانس می تونید امتیاز خودتون رو افزایش بدید.
 2. شما از طریق حساب هایی که سایت در نظر گرفته مثل پرفکت مانی، پی پال و … می تونید حساب تون رو به مبلغ دلخواه شارژ کنید و بعدش برای خرید بسته های یک دلاری با تعداد دلخواد اقدام نمایید.

نکته: یادتان باشد در این سایت:

امتیاز یا BAP بیشتر = تبلیغات با تعداد و قیمت های بیشتر تبلیغات

نکته: هیچ وقت از بازی های سایت استفاده نکنید تا امتیازتون هدر نره !!!

نکته: 10 تا 12 روز طول می کشه که شما به یک دلار برسید بعد ازسرمایه گذاری حدودا 3 تا 5 روز طول می کشه تا یک دلار کسب کنید، سریع اون رو سرمایه گذاری کنید و باهاش بسته ی تبلیغاتی بخرید و همینطور به کارتون ادامه بدید تا امتیازتون بره بالا، هرچی امتیازتون بالاتر بره درآمد روزانه تون بیشتر می شه.

7- برداشت موجودی حساب (CASHOUT):

پس از رسیدن به حداقل برداشت یعنی 1 دلار از منوی Cashout Earnings اقدام به دریافت پول می کنید. پرداخت ها حداکثر بین 7 تا 10 روز انجام خواهند شد.

نکته: در صورتی که به گروه های بالاتر رسیدید می تونید یه چیزی حدود 70 درصد از درآمد روزانه تون رو برای ارتقا و ماندن در گروه خودتان تبلیغ بخرید و حدود 30 درصد باقیمانده ی اون رو به عنوان سود خودتون از سایت خارج کنیدJ

 

8- مزایا و معایب سایت Paidverts بطور خلاصه :

 • سایت با مدیریت مجرب و معتبر و تحت مجموعه ی  mytrafficvalue
 • با نام کاربری و رمز فعلی می تونید داخل سایت دیگه ی مجموعه یعنی mytrafficvalue هم لاگین کنید و به خرید و فروش سهام بپردازید.
 • مدل جدید مارکتینگ، اسکریپت اختصاصی و طراحی یکتا.
 • تاریخ افتتاح سایت March 31, 2014 با مدیریت Jo Cook
 • به هر میزان که BAP  داشته باشید معادل پولی تبلیغ دریافت خواهید کرد . (هر BAP مساوی ست با دریافت 0.0005$ تبلیغ).
 • دریافت 16 تبلیغ امتیازی روزانه معادل 400 BAP رایگان به ارزش 0.2$  با کلیک بر روی تبلیغات امتیازی.
 • برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید 1600 امتیاز داشته باشید.
 • دریافت 1.55 دلار تبلیغ به ازای هر 1 دلار خرید (مدت زمان دریافت و مقدار تبلیغات متفاوت است).
 • هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط 18 ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید
 • حداقل برداشت 1 دلار به حساب های پرفکت مانی , اگوپی , پی پال و …
 • این سایت هایپ نیست! پس توقع سود غیر منطقی نداشته باشید،  اما کلیکی معمولی هم نیز نیست.

9- توضیحات فارسی قسمت های مختلف سایت:

recycle Ads = حذف تبلیغات
Buy Ads = خرید تبلیغات
My Ad Campaigns = مشاهده ی تبلیغات خریداری شده ی خود
Paid Ads = قسمت مشاهده ی تبلیغات پولی و امتیازی
Cashout Earnings = قسمت برداشت پول (عملیات واریز و دریافت)
Ad Filter = محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی ( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینه است)
Vacation Mode =  اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتره Vacation رو خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشه
( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Add Funds = واریز پول به سایت
Cashout = برداشت پول از سایت
Games = بخش بازی های سایت
Daily BAP Tax = مالیات روزانه که از همه کسر می شود.

9- نحوه ی برداشت از سایت:

برای برداشت از حساب، ابتدا در قسمت cashier و در لینک پایین اکانت دلاری خودتون رو وارد کنید (اگوپی یا پرفکت مانی)
http://www.paidverts.com/member/cashier.html

paidverts-cashout01

سپس با بازگشت به قسمت Cashout ابتدا پی پال رو به پرفکت یا اگوپی (حساب مورد نظر خودتون) تغییر بدید و تاریخ تولدتون رو وارد کنید و تایید (Submit) کنید.
http://www.paidverts.com/member/cashout.html

paidverts-cashout02

از قسمت قبل وقتی بر روی Cashout پرفکت مانی کلیک کردید. برای برداشت نهایی از حساب به پرفکت مانی به صفحه بعد مانند تصویر زیر منتقل خواهید شد:
http://www.paidverts.com/member/cashout/pm.html

paidverts-cashout03-

پس از رسیدن به حداقل برداشت یعنی 1 دلار از منوی Cashout Earnings اقدام به دریافت پول می کنید. پرداخت ها بین 7 تا 10 روز انجام خواهند شد.
(بیشتر مواقع کمتر از دو روز واریز میشه)

در ضمن مقدار 5.50% + $0.25 هم کارمزد برداشت از پرفکت مانی هستش

 

منابع گردآوری شده:

 

۷۳ دیدگاه ها

 1. سلام
  در قسمت ۴٫ Super User Upgrade :
  ارزشش رو داره که ۳ دلار رو بدم ؟
  یعتی بعد از ۷ روز حداقل ۳ دلارم برمیگرده ؟
  شما تابحال نزدید ؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست من
   برای سوپر یوزر ۲٫۹۹ دلاری همیشه حتما می صرفه! فقط مسالش اینه که آیا وقت می کنی همه ی تبلیغاتی که می ده رو کلیک کنی یا نه؟
   ولی در مورد آپگرید ۱۹٫۹۹ دلاری بعضی مواقع می صرفه وبعضی مواقع نه که فعلا من توصیه می کنم تا یک ماه و نیم دیگه اصلا آپگرید ۱۹٫۹۹ دلاری رو نخری:-)

 2. سلام
  آقا
  چرا بعد ثبت نام وقتی میخوام دوباره وارد سایت بشم
  کد امنیتی رو برام نشون نمیده
  اصلا اون قسمت کد امنیتی نمیاد
  مشکل از چیه؟
  مرورگرای مختلف رو امتحان کردم نشده .
  منتظرم
  جواب بدین
  یا
  میل کنید
  برای تبلیغ آدرس سایت شما رو وارد میکنم

  • Profile photo of مدیر سایت

   دوست عزیزم سلام
   معذرت خواهی من رو به خاطر اشکالات نرم افزاری سایت لطفا بپذیر. دارم یه بخش انجمن سایت به صورت جداگانه راه اندازی می کنم که اونجا راحت تر می تونیم بحث و تبادل نظر کنیم. بازهم معذرت می خوام:-)

 3. باسلام
  بنده تاریخ تولدوفراموش کردم بایدچجوری تیکت زدتامطلع شد

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست من
   در بخش بالای صفحه روی support کلیک کنید.
   اول موضوع تیکت تون رو انتخاب کنید که مال شما مربوز به فراموش کردن تاریخ تولد و ایناست بعد درخواست تون رو البته به ایگلیسی براشون بنویسید. 🙂

 4. سلام خدمت استاد عزیز
  من تازه عضو پیدورس شدم از سایتی من یه استراتژی ا پیدا کردم آیا قابل اجرا هست یا نه ؟ و اگه هست چطور اینکارو انجام بدیم منظور خرید و فروش BAP ؟؟؟؟

  خب حالا بریم سراغ استراتژی:
  ببینید شما اول ۵ دلار سرمایه میزارید میشه ۱۵۵۰۰ باپ برابر با ۷٫۷۵$ +۲٫۵ دلار در ۱۰ روز که خود سایت میده میشه۱۰٫۲۵$ باز باهاش امتیاز میخرید میشه ۳۱۷۷۵ باپ که با۲٫۵ دلار سایت بعد از ۱۰ روز میشه۱۸ دلار باز باهاش ۵۵۸۰۰ باپ میخرید که بعد از ده روز میشه با ۲٫۵ دلار خود سایت=۳۰$ و باز برش میگردونید و ۹۳۰۰۰ باپ میخرید که باز بعد از ده روز میشه+۲٫۵$=۴۹$ باز میدید و باپ میخرید که میشه ۱۵۱۹۰۰ باپ بعد از ده رو که بر میگرده میشه۷۸٫۵$ باز باپ میخرید یعنی ۲۴۳۰۰۰ باپ که بعد از ده روز میشه ۱۲۴$ باز میدید به خود سایت و باپ میخرید که بعد از ده روز میشه۱۹۴$ حالا از اینجا میتونید دیگه برداشت کنید خوب ۱۹۴ دلار رو باهاش ۶۰۴۰۰۰ باپ میخرید که بعد از ۱۰ روز میشه ۳۰۵ دلار حدودا ۳۰۵-۱۹۴=۱۱۱$ بله بعد از ده روز ۱۱۱ دلار برداشت میکنید و دوباره همون ۱۹۴ دلار رو بر میگردونید به خود سایت تا بعد از ده روز دوباره بتونید۱۱۱ دلار برداشت کنید ۱۱۱*۳=۳۳۳$*۳۲۰۰=۱۰۶۵۶۰۰ تومان بله ماهی یک میلیون درامد از این سایت دارید اونموقع.
  البته این حساب کتاب برای سرمایه ۵ دلار بود که ظرف ۷۰ روز به این درامد میرسید و اگر ۱۰ دلار سرمایه کنید ظرف ۶۰ روز و هر چه بیشتر سرمایه باشه کمتر زمان به این درامد میرسید.

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست عزیز
   یه نکته ی مهم که توی سایت هم به شدت روش تاکید کرده کلمه ی ASAP به معنی در اولین زمان ممکن هستش به این معنی که با توجه به درآمد سایت در روزهای متفاوت ممکنه این سود بعضی مواقع در چند روز و در بعضی مواقع در چند هفته و در بعضی مواقع در چند ماه! پرداخت بشه. پس نمی شه با این دقت که شما ذ یا البته هر سایت دیگه ای! ذکر کرده مقدار درآمد رو حساب و کتاب کرد.
   در ضمن برای اطلاع از اخبار سایت و اینکه وضعیت چطور هست حتما به خبرهای روزانه ای که توسط مدیر سایت اعلام می شه دقت کنید.
   https://www.mytrafficvalue.com/forum/news.html
   با تشکر

 5. سلام

  این بخش Have you viewed your 4 x $0.025 micro ad packs, today? NO:View Paid Ads

  بصرفه هست؟

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام دوست عزیز
   بستگی به زمان خودتون داره اگه حقیقتش رو بخواید.
   در مورد به صرفه بودنش اینکه چون به ازای هر تبلیغ همون ۱٫۵۵% سود می ده، خوب آره می صرفه ولی چون ارزش تبلیغاتی که می ده خیلی کمه باید وقتش رو داشته باشین که روی تبلیغات کم ارزش کلیک کنید. 🙂

 6. سلام حساب پرفکت مانی من در این سایت قفل شده است برای باز کردنش چیکار کنم؟

 7. با سلام
  این تبلیغات ریز اگه با امکان ۱۰ دلاری عدم امودنشو بخریم
  آیا در اومدن تبلیغات بزرگ (اصلی در هر گروه) ممکنه تاثیر بزاره !؟
  مثلا کمتر بیاد!؟

 8. سلام
  نمیدونم چطور پولمورو بگیرم؟! با وجود این که شما توضیح دادین. من حدود ۱۶۰۰۰دلار پول درآوردم. میشه کمکم کنید پولم رو دربیارم. اگه کمکم کنید، حاضرم هر دلاری رو ۱۰۰۰ریال زیر قیمت بازار بهتون بفروشم.
  فقط کمک کنید پولم رو بگیرم.
  همین.
  سپاس

 9. سلام میشه لطفا به من کمک کنید من وقتی میخوام وارد سایت بشم این ارور رو میده ( The connection has timed out ) ممنون میشم از کمکتون.

 10. سلام خسته نباشید ،من بعد ازدیدن بیش از ۳۴۰۰ تا از تبلیغاتش و گذاشتن ۴ تبلیغات در سایت ،نه کسی به سایتی که تبلیغ می کنم اضافه شد و نه درآمدی عایدم شد ،چون وقت بیشتر از یک ساعت نمی تونستم بذارم روی سایت تعداد تبلیغات ارزش پایینش خیلی زیاد بود و فقط تبلیغات بالاتر را نگاه می کردم ،مثلا دوبار ۰.۰۵ هزینه کردم که دیدم در حدود ۲۰۰۰ تا تبلیغ داده که اصلا خودشون وقت می کنند اینهمه تبلیغ ریزو تو اون زمان نگاه کند ،ولی سایتهای مثل ptc45 حداقل بجای زمان کد وارد کردن تبلیغات رو نگاه می کنی ،و خواندن مطالب استفاده می کنی و درآمدشم .از این جا خیلی بهتر بود ،حالا نه که آنچنانی ولی با یک چهارم وقت صرف کردن نسبت به اینجا و بدون یک ریال هزینه می شه بهتر پیشرفت کرد ،شاید من نمی دونم و سر درنمی یارم ولی واقعا وقت تلف کردن بود ،ولی تو سایتهای سرمایگذاری بیتکوین اگر کلاهبردار نباشند تا حالا خوب برداشت کردم ،که اونهم مستلزم اینه که بدونی درست کار کنی که اگر کلاه بردارهم باشند،سر شما کلاه نذارند و هر چی داری اونجا نزاری.حالا می تونم اکانتم را که فعاله در اختیارتون بزارم ،ببینید کجا اشتباه کردم .

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   تمام جمله تون رو متوجه اون قسمت می کنم که “اگه کلاهبردار نباشن”
   دوست من کسی پولش رو از سر راه نیاورده یا عاشق چشم و ابروی من و شما نیستن که پول مفتی به کسی بدن.
   من معتقدم باید برای هر درآمدی زحمت کشید، البته در اینترنت کلاهبردار خیلی زیاده.
   ممنون که نگرانیت رو عنوان کردی.

 11. من حداقل با بیش از دویست سیت در روز کار می کنم و روش های گرفتن بالاترین مبالغ را از هرسایت بصورت تصادفی درآوردم ،مثلا تو سایت بیتکونر هر پانزده دقیقه شما براحتی ۱۰۰۰ ساتوشی دریافت می کنید و اگر مداوم سایتها درست را ردیف کنید ،هر سایت کمتر از بیست ثانیه هم وقت نمی گیره ،،با یک روز کار و سرمایگذاری درست آن میشه بری دنبال کار دیگه،یک خواهش دارم اگر واقعا این از این سایت نمی شه درآمد درست حسابی درآورد ،،با دادن وعده جوانها رو سر کار نذاریم ،من شاید لاتینم خوب نباشه ولی دست و پا شکسته یک چیزهایی بلدم ،ولی نتونستم کاری بکنم پلی که از اونجا درآوردم یک نوشابه هم نمی دند.ممون از شما ،با سایت خوبتان به فکر آینده ای درست برای جوانهای ایرانی باشید.من منتظر ایمیلتان هستم ،مطالبم اگر درست نیستند، را در سایت نگذارید.

 12. سلام خسته نباشد …
  آقا من تو این سایت عضو شدم و میخواستم ۵۰ دلار سرمایه گذاری کنم … میدونم که زمان دقیق نداره ولی میشه بگید حدودا چقدر طول میکشه من اصل پول + اصلش رو بگیرم؟

 13. با سلام دوست عزیز ، من که تاریخ تولدم فراموشم شده دیگه نمیتونم ادامه بدم چطور میتونم بازیابیش کنم با تشکر

 14. با عرض سلام و خسته نباسید من ۱۰ دلار سرمایه گذاری کردم در این سایت با توجه به امتیازی بر ۱۰ دلار دارم برای فیلتر کردن تبیغات چه میزان بزارم و چه قدر ۱۰ دلار سود میده ممنون میشم

 15. سلام این سایت ایران رو تحریم کرده؟چون هر چی میزنم سایت رو باز نمیکنه…..
  واینکه ایا این سایت هم با تغیر ipمشکل داره؟

 16. با سلام بنده میخواستم تاریخ تولدمو عوض کنن تیکت زدم به پشتیبانی جواب برام فرستاده نمیدونم چی واب بدم
  roxxon
  Administrator
  Hi,

  To be able to change your date of birth, please provide a screenshot of a deposit made to your account on our site using PM on 11/9/2015. Use this – postimg.org and send us the link.

  Regards,
  roxxon
  Support team

  چی بفرستم براشون لطفا اگه میفهمید حوابتونو به ایمیلم بفرستید

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   برید به این آدرس:
   https://www.mytrafficvalue.com/member/account.html#history
   با همون یوزر و پسورد پیدورتس تون لاگین کنید.
   بعد از اون بالا perfect money رو انتخاب کنید و محدوده ی تاریخ رو بذارید حدود تاریخی که ازتون خواسته.
   جلوی اون قسمتی که از طریق پرفکت مانی مبلغی رو به حسابتون واریز کردید یک کد هست، روی اون کلیک کنید، مشخصات مبلغی که به حساب اضافه کردید رو می ده.
   از صفحه ی کامپیوتر تون عکس بگیرید.
   تو سایتی که گفته، عکس رو آپلود کنید و لینکش رو براشون بفرستید.
   ببخشید طولانی شد

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   گفته از صقحه حسابی که پول رو تو سایت سرمایه گذاری کردی یه عکس براشون بفرستی.

 17. سلام اگه میشه بگین چطور میتونیم پول برداشت کنیم

 18. سلام

  توضیحی که نوشته بودین رو خوندم ولی در مورد اینکه چطوری ۱$ رو انتقال بدم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدبد

  ممنون از سایت خوبتون خیلی عالی راهنمایی کردین و توصیه هاتون عالی هستن 🙂

 19. درود

  چناب اگه ممکنه بفرمایید که چطور باید حسابمون رو شارژ کنیم؟ ممنون از زحمات شما

 20. سلام من وقتی وارد پیدورتس میشم منو سریعlog out میکنه با مرورگرهای مختلف هم کار کردم حتی دی ان سی هم تغییر دادم ولی باز هم همون کارو انجام میده چیکارکنم؟

 21. سلام
  من موقعی که بر روی تبلیغات کلیک میکنم و لیست BAPها میاد ، سایت در با لا به من میگه یوزر شما غیرفعال هست ف بنظر شما چکاری باید انجام بدم.
  این هم پیغامی که نمایش می دهد.
  Your account is inactive!
  You won’t receive any paid ads until you activate your account by viewing an activation ad below:

 22. سلام بدون داشتن زیرمجموعه در یک سال چه مقدار به طور متوسط می توان درامد داشت؟

 23. سایت پاید ورتز بدون اطلاع ورضایت بنده کل موجودی من در این سایت را به سهام تبدیل کرده و من نمیتوانم به پولم برسم من هم به پولم احتیاج دارم و میخاهم سهامم را بفروشم اگر امکان دارد به من کمک کنید ۰۹۳۰۳۰۵۴۲۹۱

 24. سلام دوستان من یه دلار شد و درخواست دادم اگه بعد ۷ روز اومد تو پرفکت مانیم که بهتون میگم سایت واقعی هست اگه هم نه میگم اسکم که بی خودی وقتتون را تلف نکنید
  جالبی سایت این که خیلی قیمت هاش اومده پایین من حالا ۶۵۰۰۰۰ baps دارم که با عکس هایی در اینترنت دیدم باید روزی ۴ دلار بهم بده اما ۱٫ هنوز تبلیغات پولیم در جمع دو سنت هست و اپگریت هم فعال کردم ۲۹ سنت میده که در جمع در روز میشه ۳۱ سنت سایت کمی عجیب شده حالا بعد هفت روز می گم سایت اسکم هست یا نه

 25. سلام خسته نباشید ای گزیینه شماره سه Ad Filter که خریداری کنم به قیمت ده دلارتا کی میتونم معیین کنم که تبلیغات با چه قیمتی میخوام ؟همیشگی هستش؟ جواب رو ایمیل کنید ممنون میشم

 26. با سلام و عرض خسته نباشید
  اگر امکانش هست راجع به سایت های سرمایه گذاری بیت کوین و نحوه کار با آن ها توضیحی بدهید.

  ممنون

 27. سلام
  لطفا نحوه زیر مجموعه گیری در این سایت توضیح بدبد لطفا

 28. سلام خسته نباشید من تو این سایت کار میکردم حدود ۱۰ هزارتایی BAP داشتم یهو همه بپ هام صفر شد کسی میدونه داستان چیه؟ اگه میشه راهنمایی کنین ممنون

  • Profile photo of مدیر سایت

   سلام
   سایت برای سرپا نگه داشتن و ادامه ی فعالیتش بعضی مواقع از چیزی به نام سواپ استفاده می کنه، یعنی مثلا همه ی bap ها رو تبدیل به سهام تو سایت mytrafficvalue.com می کنه، که تو قسمت اخبار این سایت می تونید از همه چی مطلع بشید.

 29. سلام،من در حال حاضر دو تا بسته ۱دلاری خریدم و bapهاش هم برام اومده ولی تبلیغات پولی ای رو که توی این دو سه روز دریافت کردم به۲۰تاهم نرسیده و خیلی هم ضعیف بودن آیا این معموله یا باید بعد از خرید کار دیگه ای انجام بدم

 30. اگه به این سوال من جواب بدید خیلی از مشکلاتم حل میشه و اون این که من الان در گروه یکم سایت قرار دارم و ۵k bap دارم اگه به حسابم پول بریزم‌و با خرید بسته های یک دلاری مثلا به ۶۰۰k bap برسم آیا روز آینده تبلیغات من از ۰٫۰۰۱دلاری به تبلیغات ۱۰ یا۲۰دلاری یا بیشتر تغییر میکنه؟لطفا جواب بدید

 31. سلام داداش
  تو بخش cashier وقتی میخوام شماره حساب پرفکت مانی رو وارد کنم زیر این گزینه یه گزینه هست که نوشته
  Confirm your Account:
  این چی هست ؟ چی میخواد ؟ تشکر

 32. سلام. بنده افتخار این رو داشتم که امروز از لیست برترین های پیدورتس قرار بگیرم. از مدیر سایت اجازه میخوام که تصاویر برداشت های هفتگیم رو توی این سایت قرار بدم.

  هر سوالی بود در خدمتم paidvertshelp@gmail.com

  ممکنه دو تا سه روز پاسخ دادن به سوالات زمان ببره *

 33. سلام من میتونم اکانتم رو که تو این سایت دارم حذف کنم؟
  یعنی میخوام از عضویت بیام بیرون؟
  ممنون از پاسخ شما

 34. سلام من تازه با این سایت آشنا شدم و ۱۶۰۰رسیدم
  قبلا تبلیغات پولی میداشت اما الان به بالای ۱۶۰۰ رسیدم هم ۱۶ تبلیغ روزانه کم شده هم تبلیغ پولی گذاشته نمیشه
  لطفا راهنمایی میکنید.

 35. سلام
  من چند روزی (نزدیک یک هفته) هست که دارم تو این سایت فعالیت می کنم
  الان حدود ۳۶۰۰ bap دارم و الان تو این دو سه روز فقط چند عدد تبلیغ پولی بهم داده میشه(بعضی موقع ها یکی بعضی وقت هام تا ۳ تا ) اونم تبلیغات ۰٫۰۰۱ دلاری
  ایا باید کاری کنم تا این مشکل حل بشه یا اینکه اصلا این یکی از قوانین سایته
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  خیلی ممنون

 36. من تازه عضو شدم من چطوری باید دلار واریز کنم؟

 37. با سلام
  من یک دلا رپرفکت مانی از طریق cashier به این سایت واریز کردم که خیلی سریع این پول وارد My balance شد و توانستم تبلیغ بخرم اما چند روز بعد ۱۰٫۲$ پرفکت مانی از طریق cashier در این سایت( paidverts) واریز کردم اما با وجود انتقال پول الان نزدیک به سه روزه که پول وارد اکانت منMy balance نشده است در صورتی که خود سایت این پیغام انتقال پول را به من داد تا الان یک بار تیکیت زدم و جواب دادند

  SupportTeam forwarded the ticket to the correct department. Please wait for a reply from our staff
  میشه راهنمایی کنید
  با تشکر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*